AVM ARA

17 Burda AVM

17 burda avm logo

Yepyeni bir şıklık, yepyeni bir eğlence, yepyeni lezzetler; Çanakkale'nin yeni yaşam merkezi 17 Burda AVM Çanakkale'de hayatlarınıza iz bırakmaya geldi.

212 İstanbul Power Outlet AVM

212 avm logo

Birçok yerli ve yabancı markanın outlet mağazasına ev sahipliği yapmakta olan 212 İstanbul Power Outlet , sektörün gücünü aynı çatı altında tüketiciye ulaştırırken Türkiye’ye yeni gelmek isteyen yabancı markalar için de bir cazibe merkezi olmaya devam etmektedir.

365 Alışveriş Merkezi

365 AVM logo

Corio’nun Ankara’nın Çankaya semtinde 9 Mayıs 2008 tarihinde açtığı ve “Keyfe Özel Alışveriş Merkezi” sloganıyla yola çıkan “365 Alışveriş Merkezi”, yılın 365 günü Ankaralıları farklı bir alışveriş ve yaşam kültürü ile buluşturuyor. Toplam 60 bin metrekarelik alan üzerine kurulan ve 365 gün sürekli yaşayan bir AVM olan 365 Alışveriş Merkezi’nde, 100’ü aşkın mağaza yer alıyor.

41 Burda AVM

41 burda avm logo

Şevket Sabancı ve ailesi tarafından 2000 yılında kurulan Esas Holding Esas Holding; 41 Burda ile Kocaeli'ye yepyeni bir keyif, eğlence ve mutluluk getiriyor. 21 Ocak'ta açılması planlanan 41 Burda AVM seçkin markaları ile Kocaeli'ye farklı bir hava getirecek.

A Plus Ataköy Alışveriş Merkezi

ataköy plus avm

Açıldığı 14 Nisan 2010 yılından bu yana Stil sahibi, marka algısı yüksek, zengin damak tadına sahip lezzetler sunan, kültürel ve sanatsal etkinlikler ile kendini sürekli geliştiren, yüksek sosyal sorumluluk bilinci ile “yanı başınızdaki en kaliteli alışverişin adresi “sloganı ile yola çıkan A Plus Ataköy AVM, alışveriş konseptine yepyeni bir soluk getirmek amacı ile alışveriş anlayışında fark yaratan hizmetini ve seçkin markaları tüketiciyle buluşturmaktadır.

Abide Park AVM

abide park logo

2008 yılında AVM’miz faaliyete girmiş 4 kattan oluşmakta açık otopark ve kapalı otoparkı mevcuttur. Bu alanda Şanlıurfa’nın en büyük AVM olması özelliği taşımakta ve Şanlıurfa’nın markası olmuştur. Süpermarket, unlu mamulleri, cafe, alanlarıyla hizmet vermektedir. Sosyal açıdan birçok etkinliklere imza atmış ve atmaya devam etmektedir.