IYAŞ ilk olarak, Isparta Gıda Sanayii ve Ticaret Anonim Şirketi adı altında  1997 yılı başlarında girişimci ruha sahip ve birbirine güvenen 10 arkadaşın biraraya gelmesi ile kurulmuştur.

Küçük tasarruflarla büyük yatırımlar yapılmış, artan ortak sayısı ile  her geçen gün daha da büyüme hedefine ulaşmak çabasıyla faaliyetler gösterilmiştir. Geçen zamanla birlikte bölgedeki AVM konusundaki eksikliğin farkına varılarak Isparta ve çevresine en iyi ve kaliteli hizmeti  verebilme düsturu ile yola çıkıldı. Böylece  IYAŞPARK  ALIŞVERİŞ VE YAŞAM MERKEZİ'nin kurulma çalışmalarına başlandı. 15 ay süren inşaa ve mimari dekorasyon çalışmalarının ardından 29 Ocak 2010 tarihinde IYAŞPARK AVM olarak Isparta ve çevre halkına hizmet verilmeye başlandı.

IYAŞPARK 50.000 m2 alan üzerine kurulu, 22.000 m2 kiralanabilir alana sahip, içersinde çoğunluğu ulusal 99 mağaza barındıran, mimarisi, mağaza karması, kalitesi ve teknolojisi ile bölge halkının takdir ve beğenisini toplayan Isparta ve çevresindeki  en büyük alışveriş ve yaşam merkezidir. Kurumsal mağazaları, yapı marketi, teknoloji marketleri, restoranları ve kafeleri, bowling, sinema, çocuk eğlence merkezi, buz pisti, go kart ve 1250 araçlık kapalı otoparkı ile ailenize güven içinde ve keyifli zamanlar yaşatabileceğiniz nezih bir ortam,  aynı zamanda kaliteyi yakalamak isteyen,  hoş ve güleryüzlü hizmet arayanların tercihlerini değiştirecek  keyifli bir yaşam merkezi  oldu Iyaşpark.
Dünyanın ve Türkiye'nin lider markalarını bünyesinde toparlayan,   Sınırsız ve koşulsuz müşteri memnuniyetini benimseyen ve uygulayan Iyaşpark, tavizsiz kalite, kendisini sürekli geliştirme, müşteri odaklı yaklaşım ilkeleri çerçevesinde çalışmalarına devam ediyor. Iyaşpark Alışveriş ve Yaşam Merkezi  her  yaştan tüketici gurubuna hitap ediyor. Burada herkes aradığını kolaylıkla bulabiliyor.
Bütün bunlar Iyaşpark'ın müşteri memnuniyeti adına uyguladığı politikaların doğruluğunu birkez daha bizlere kanıtlıyor.

Süleyman Demirel Bulvarı Otogar Yanı ISPARTA

Tel: 0 246 227 91 91 Fax: 0 246 228 75 77

Diğer Yazılar