• Kategori: Düzce

krempark avm

33.000 metrekareyi geçen kapalı alanı, açık ve kapalı otoparkı ile 'Krem Park AVM' sizleri ünlü markalarla, kalite ile, eğlence ve keyifli alışverişle tanıştıracak. Üstelik bunları çok uzaklara gitmeden şehrin göbeğinde yaşayacaksınız.Düzcenin merkezinde anıt park ve valiliğin yanında Düzce'nin tam içinde 'Krem Park AVM'

 

 

krempark avm

28 Mart 2012 tarihinde kapılarını ziyaretçilerine açan, Krempark Alışveriş Merkezi, Karadeniz Bölgesi’nin batı kesimi olan Düzce’de yer almaktadır.
Ankara,İstanbul ve Zonguldak ilerinin yol güzergahı üzerinde bulunan, 1999 yılında il ilan edilen Düzce, 350.000 nüfusa sahiptir. Sanayi,tarım, hayvancılık ve ormancılıkla ekonomisini geliştiren Düzce, aynı zamanda Melen Çayı üzerine inşa edilmiş Hasanlar Barajı ile tarımsal alanlarının sulanmasına büyük katkı sağlamaktadır.

Şehrin merkezinde yer alan Düzce Üniversitesi, sosyal ve ekonomik açıdan şehrin gelişmesinde büyük rol oynarken, 15.000 öğrenci potansiyeli ile Düzce ‘yi bir çekim merkezi haline getirmektedir.
Krempark AVM, Düzce Üniversitesi’ne ve kentin önemli noktalarına yakınlığıyla gerçek bir cazibe merkezi oluşturmaktadır.

34.500 m2’lik kapalı alana sahip Krempark AVM, 13.500m2’lik kiralanabilir alanda yer alan 58 mağaza, 250 araç kapasiteli otopark, vizyondaki en yeni filmlerin gösterileceği 6 adet sinema salonu, minik ziyaretçiler için eğlence dolu çocuk oyun alanları, sağlığına önem verenler için Düzce’nin en modern spor kompleksi ile Düzce’nin yeni buluşma noktası olmanın heyecanını yaşamaktadır.
Spor Salonu: Düzce’nin En Modern Spor Kompleksi, Krempark AVM’de ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatmaya hazırlanıyor Sağlığına önem verenlerin bir numaralı adresi olacak Spor Kompleks’inde


- Fitness Spinning
- Plates
- Yüzme Havuzu
- Çocuk Havuzu
- Jakuzi
- Sauna
- Buhar Banyosu ( Fin Hamamı)
- Vitamin Bar gibi pek çok seçenek birarada bulunuyor.

 

 

PARLIAMENT SİNEMA KLÜBÜ – 0 (380) 790 15 55 – 56

 

Adres:    Kültür Mahallesi, İstanbul Cd. NO.1, 81100 Düzce
Telefon    0 380 327 00 54
İnternet Sitesi    http://www.krempark.com