Magnesia AVM

Şehir merkezinde konumlanan Magnesia Alışveriş Merkezi, Manisa ve çevresinde geniş bir kitleye hitap edecek. Alışverişi, Modayı, Lezzeti, Sinemayı ve Eğlenceyi Magnesia Alışveriş Merkezi'ne Taşıyoruz

Magnesia AVM size Manisa'da yaşayan, çalışan, okuyan arkadaşlarınızla ve ailelerinizle buluşabileceğiniz, çekici ve yeni bir buluşma noktası da sunuyor.


Sizi Magnesia Alışveriş Merkezinde görmek için sabırsızlanıyoruz.

Çocuk Kulübü

Manisa'nın ilk ve tek Alışveriş Merkezi olan Magnesia, çocukları Çocuk Kulübü'nde buluşturuyor. Magnesia Çocuk Kulübü, Manisalı minikleri birbirinden farklı sürprizlerle karşılayacak. Çocuk Kulübü'ne üye olan tüm çocuklar, Magnesia Alışveriş Merkezi'nde hem eğlenecekler hem de onlar için sağlanan tüm ayrıcalıklardan ve indirimlerden faydalanabilecekler. Tüm bu ayrıcalıklardan yararlanmak isteyen miniklerin tek yapması gereken, Magnesia Alışveriş Merkezi'nde Çocuk Kulübü formu doldurmak. Formu doldurduktan sonra kendi adlarına alacakları ücretsiz Çocuk Kulübü kartlarıyla, istedikleri her aktiviteden ücretsiz yararlanabilecekler ve onları bekleyen sürprizlerle en keyifli saatleri Magnesia Alışveriş Merkezi'nde geçirecekler.

Magnesia Kadınlar Kulübü

Manisa'nın ilk Alışveriş Merkezi olma özelliğini taşıyan Magnesia Alışveriş Merkezi yine bir ilki gerçekleştirerek Magnesia Kadınlar Kulübü ile tüm bayanları bir araya getiriyor. Magnesia Kadınlar Kulübü üyelik formunu dolduran herkes ücretsiz olarak bu kulübe üye olabilir. Magnesia Kadınlar Kulübü'ne üye olan bayanlar Magnesia Alışveriş Merkezi'nde bulunan belirli mağazaların çeşitli indirim, promosyon ve özel hizmetlerinden faydalanıp, tüm bu ayrıcalıkların dışında onlar için gerçekleştirilen ücretsiz organizasyonlara, etkinliklere ve seminerlere katılabilecekler. Magnesia Kadınlar Kulübü, kadınların severek yaptığı alışverişi daha da keyifli ve kolay bir hale getirecek. Magnesia Kadınlar Kulübü'nün ayrıcalıklardan ücretsiz olarak yararlanabilmek için Magnesia Alışveriş Merkezi'ne gelmeniz yeterli.

Sinema

Tel nu :

 

 

 

 

ALTINBAŞ

KRC

ARÇELIK

KÖFTECI RAMIZ

AVEA

LC WAIKIKI (LCW)

AZIZ BEBE

LOCANDA

BAY DÖNER

MACARONI EXPRESS

BED-LINE

MANGO

BISQUITTE

MAVI

BURGER KING

MISS EVITA

CHICKEN WINGS

MR.KUMPIR

CİNENS

NEO'S

COLİNS

ODAK PARFÜMERI

D&R

PARK PET SHOP

DAMAT

PASAPORT PIZZA

DE FACTO

PENTI

DEICHMANN

POLEN TANTUNI

EFES OPTIK

PROFILO

ELLE

RENK SAAT

ENGLISH HOME

SABRI ÖZEL

ERPAK KURU TEMIZLEME

SARAR

FLORMAR

SEÇKIN PIDE

FUN PLUS

SHOE BOX

GREYDER

SUADIYE MARMARIS

GÖNÜL KAHVESI

SÜVARI

GÜMÜŞÇÜ

TEKNOSA

HARIBO

TOYZZ SHOP

HOTIÇ

US POLO

İPEKYOL

VODAFONE

JUMBO BUTIK

VOLKAN SPOR (NIKE - PUMA)

KAHVE DIYARI

WAFFLE ART

KİPA

WATSONS

KIĞILI

YVES ROCHER

 

ÖZSÜT

 

 Ulaşım


Magnesia Alışveriş Merkezi, İzmir Yolu  üzerinde, Manisa'nın en önemli ulaşım aksı olan Mimar Sinan Bulvarı üzerindeki ana kavşağın önünde, etrafını çevreleyen konut yerleşiminin içinde yer alacak.

Alışveriş Merkezine, arabayla ve toplu taşıma araçlarıyla şehir merkezinden kolaylıkla ulaşılabilinir, ve Manisa tren yolu istasyonundan yürüme mesafesindedir.

AÇILIŞ SAATLERI

Haftanın her günü sizler için açığız 10.00 - 22.00
Pazartesi'den Pazar'a

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Yer Laleli Mah. Ali Rıza Efendi Cad. No: 4 Manisa, 45030 Manisa

Telefon (0236) 302 2000