212 İstanbul Power Outlet AVM

Birçok yerli ve yabancı markanın outlet mağazasına ev sahipliği yapmakta olan 212 İstanbul Power Outlet , sektörün gücünü aynı çatı altında tüketiciye ulaştırırken Türkiye’ye yeni gelmek isteyen yabancı markalar için de bir cazibe merkezi olmaya devam etmektedir.

Airport AVM (Outlet) Alışveriş Merkezi

Bakırköy Yeşilköy, Yeşilyurt, Florya, Ataköy gibi konut alanlarının merkezinde, Atatürk Havaalanı,İstanbul Dünya Ticaret Merkezi, ve CNR gibi pek çok iş merkezinin yer aldığı önemli bir lokasyonda hizmet veren Airport Outlet Center yılda 8 milyon kişiye hizmet veriyor.

Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi

İstanbul’un merkezi Etiler’de Akmerkez ve Asya yakası Acıbadem’de Akasya’nın yaratıcılarından Akkök Şirketler Grubu, şimdi de İstanbul’un her geçen gün gelişen ve değerlenen bölgesi Esenyurt-Bahçeşehir’de Akbatı’yı sizlere sunuyor.

Akmerkez Alışveriş Merkezi

Ayda 1-1.5 milyon insan tarafından ziyaret edilen (hafta içi 40-45 bin, hafta sonu ve özel günlerde 70 bin ve üzeri) her gün 10:00-22:00 arası hizmet veren Akmerkez Alışveriş Merkezi'nde temizlik, güvenlik ve genel bakım konularında; 120 kişilik temizlik, 146 kişilik güvenlikle birlikte, 116 kişiden oluşan teknik ve yönetim kadrosu görev yapmaktadır. 

Akvaryum Alışveriş Merkezi

Bayrampaşa'da ilk alışveriş merkezi olma özelliğini taşıyan Aquarium Alışveriş Merkezi'nin ünü ilçe sınırlarını aşmış durumdadır.

Bayrampaşa'da ilk alışveriş merkezi olma özelliğini taşıyan Aquarium Alışveriş Merkezi bir yıldır sürdürdüğü düzenli aktiviteler ile İstanbul’un en iyi alışveriş merkezleri arasında olup ve keyifli alışveriş imkanı sunmaya devam ediyor.