Giriş

212 İstanbul Power Outlet

212 İstanbul Power Outlet, 70 yılı aşan geçmişi ve tecrübesi ile Türkiye'nin örnek gruplarından olan Akın Holding çatısı altında 2006 yılında kurulan Edip Uluslararası Gayrimenkul ve Turizm A.Ş., bünyesinde yer almaktadır. 212 İstanbul Power Outlet, Türkiye’ye yeni gelmek isteyen yabancı markalar ve köklü yerli markaları bünyesinde barındırarak, sektörün gücünü aynı çatı altında tüketiciye ulaştırmayı hedefliyor.

Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi

İstanbul’un merkezi Etiler’de Akmerkez ve Asya yakası Acıbadem’de Akasya’nın yaratıcılarından Akkök Şirketler Grubu, şimdi de İstanbul’un her geçen gün gelişen ve değerlenen bölgesi Esenyurt-Bahçeşehir’de Akbatı’yı sizlere sunuyor.

Akmerkez Alışveriş Merkezi

Ayda 1-1.5 milyon insan tarafından ziyaret edilen (hafta içi 40-45 bin, hafta sonu ve özel günlerde 70 bin ve üzeri) her gün 10:00-22:00 arası hizmet veren Akmerkez Alışveriş Merkezi'nde temizlik, güvenlik ve genel bakım konularında; 120 kişilik temizlik, 146 kişilik güvenlikle birlikte, 116 kişiden oluşan teknik ve yönetim kadrosu görev yapmaktadır. 

Akvaryum Alışveriş Merkezi

Bayrampaşa'da ilk alışveriş merkezi olma özelliğini taşıyan Aquarium Alışveriş Merkezi'nin ünü ilçe sınırlarını aşmış durumdadır.

Bayrampaşa'da ilk alışveriş merkezi olma özelliğini taşıyan Aquarium Alışveriş Merkezi bir yıldır sürdürdüğü düzenli aktiviteler ile İstanbul’un en iyi alışveriş merkezleri arasında olup ve keyifli alışveriş imkanı sunmaya devam ediyor.