Marina Park Ataköy

Galleria Alışveriş Merkezi, Sheraton İstanbul Ataköy Hotel, Ataköy Marina Hotel ve Ataköy Marina'dan oluşan turizm kompleksinin yatırımcısı olan Dati Yatırım Holding A.Ş., dünyanın değişen trendlerine uygun projelerine bir yenisini daha ekledi. Dati Yatırım Holding, Marina Park ve Marina Park Residence'ı, Temmuz ayından itibaren hizmete açmaya başlayacaktır.

Marina Park içersindeki mağazalar sokağı ile alışveriş merkezi konseptine yeni bir bakış getirirken, cafe ve restoran alanları ile hem iş hem de özel yemeklerin yeni adresi oluyor. Turizm, denizcilik ve alışveriş sektörünün gelişmesine büyük katkı sağlayacak olan Marina Park, bölgenin yeni yaşam ve çekim merkezi olacak. Ziyaretçilerin her türlü ihtiyacını karşılayabileceği Marina Park, bünyesine kattığı ünlü cafe, restoran, tekstil ve diğer markalar ile alışverişin, eğlencenin ve keyfin yeni buluşma noktası. Sade, modern ve doğaya uyumlu mimarisiyle bölgeye farklı bir soluk getiren Marina Park, ziyaretçilerine İstanbul'un eşsiz güzelliklerini sunuyor.


Marina Park'a yürüme mesafesindeki Galleria Alışveriş Merkezi'nden, aynı kompleks içinde yer alan Sheraton İstanbul Ataköy Hotel'in eşsiz spor olanaklarına kadar sosyal yaşamınızı zenginleştirecek her şey sizinle buluşmayı bekliyor.
 
Panaromik deniz manzaralı Marina Park Residence ise sunduğu seçkin hizmetleri, lüks ve konforu ile sakinlerinin tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor. Marina Park Residence'ın her detayı kendinizi ayrıcalıklı hissetmeniz için tasarlandı.
 
Şehrin gri renginden yorulan ruhunuza mavinin huzurunu getiren Marina Park Residence, sosyal ve sportif olanaklarıyla da yeni yaşamınızda ihtiyaç duyduğunuz tüm konforu sunuyor.

Birbirinden göz alıcı 20 residence, 70 m2'den başlayan büyüklükte, 1+1, 2+1,3+1 gibi farklı seçeneklerden oluşuyor. Hepsinin ortak özelliği ise misafirlerini masmavi denizle buluşturacak olan eşsiz terasları. Akıllı ev konseptiyle tasarlanan Marina Park Residence'ları kendi tarzınıza ve önceliklerinize göre şekillendirebilmeniz için dekorasyonlu ve dekorasyonsuz seçenekleri sizi bekliyor.
 
Atatürk Havalimanı'na 8 km, Yenikapı İskelesi'ne 6 km, Eminönü'ne 9 km, Taksim Meydanı'na 11 km uzaklıkta… Bakırköy Deniz Otobüsü İskelesi'ne yürüme mesafesinde. Marina Park ve Marina Park Residence bölgenin buluşma noktasında misafirlerini bekliyor.

    Alfabeta
    SMILE
    Kahve Dünyası
    Robert's Coffee
    Karina
    Mado
    Değirmen
    Mudo Marina
    Eczane
    Big Mamma's
    Sansendo
    Dodici
    ELİO
    Formenti
    HARDAL
    Cafe 7 & Brasserie
    Burger & Noodle Kitchen
    PUPPA
    KAZANCILAR
    KOMŞU FIRIN

Telefon :     +90 212 559 98 11
Faks :     +90 212559 95 75
E-Posta :    info@marinapark.com.tr
Adres :     Ataköy Marina ve Yat İşletmeleri A.Ş.
Sahil Yolu , 34158 Ataköy – İstanbul / Türkiye