arenapark

ArenaPark AVM , Avrupa Konutları I , Avrupa Konutları II ve Avrupa Konutları III gibi Türkiye’nin en büyük konut projelerinin bulunduğu , Halkalı Atakent’in ilk ve tek alışveriş merkezidir. ArenaPark AVM’ni farklı kılan diğer bir özelliği ise benzersiz mimari yapısıdır.

Üstü açık alışveriş merkezi konseptiyle , ziyaretçilerine sokak sokak gezip alışveriş yapma zevkini tattıracaktır. 100.000 metrekarelik toplam alana sahip olan ArenaPark AVM projesi, 40.000 metrekarelik kiralanabilir alanıyla, gelen ziyaretçilerinin açık hava alışveriş keyfini fazlasıyla yaşayacağı, 2 katlı, gösterişli bir alışveriş ve yaşam merkezidir. Toplamda 100 adet kiralık mağazanın ziyaretçileriyle buluştuğu ArenaPark AVM’nde başlıca olmak üzere ; Çarşı, Mavi, Colin’s, LC Waikiki, Koton, Hotiç, Desa, Kiğılı, Ramsey, Tesco Kipa, Starpak, D&R, FLO, Arow, Mudo, TeknoSA, Watsons, Siemens , Burger King gibi markalarda ziyaretçileriyle buluşuyor.

Alışveriş dışında, ziyaretçilerin hoş vakitler geçirebilmeleri için, başka şeyler de düşünülmüş. ArenaPark AVM, ziyaretçilerini adeta bir akdeniz esintisi ile karşılayacak. ArenaPark AVM’ne ismini veren bir de arena alanı var. Üstü kapalı olan bu arena alanında, ziyaretçiler hava şartlarına göre gölgelenecekler veya yağmuru seyredekler... Ayrıca bu arena alanında çeşitli aktiviteler de düzenlenip , ziyaretçilere daha keyifli ve kaliteli zamanlar  yaşatılacaktır. Bunun dışında ziyaretçilere 2 bin 400 metrekarelik, 10 sinema salonuna sahip ArenaPark AVM , ziyaretçilerine sinema keyfini fazlasıyla yaşatıyor.

arenapark


Geniş bir kitlenin alışveriş ve eğlenmek için geleceği ArenaPark AVM, ziyaretçilerine 1000 araçlık kapalı, 250 araçlık da açık otopark alanıyla, park sorununu da ortadan kaldırmıştır.

 

Adres :    Atakent Mahallesi, Çiçekli Vadi Caddesi, No:1, Halkalı, Turkey
Çalışma Saatleri : Pzt - Pzr:    10:00-22:00
Telefon    (0212) 697 4777
E-posta    info@arenaparkavm.com
İnternet Sitesi    http://www.arenaparkavm.com/