Giriş

Kent Park Alışveriş Merkezi

  • Kategori: Ankara

Kentpark Alışveriş Merkezi, çağdaş yaşamların beklentilerini cevaplayacak farklı; ama kusursuz, canlı; ama uzun ömürlü bir Alışveriş, Yaşam ve İş Merkezi konseptini sağlamak amacıyla ortaya konmuş bir projedir. 

İnşaası esnasında sadece alışverişe endeksli değil; içinde bulunmayı bile özendirecek bir karma oluşturmak hedeflenmiştir. Ankara alışveriş merkezleri bakımından sayıca çok, seçenek bakımından az imkan sağlandığından, Kentpark AVM önemli bir yere sahiptir.Kentpark çağdaş yaşamların beklentisini cevaplayacak farklı ama kusursuz,canlı ama uzun ömürlü bir alışveriş,yaşam ve işmerkezi konseptini sağlamak amaçıyla ortaya konmuş projedir.İnşaası esnasındasadece alışverişe endeksli değil;içinde bulunmayı bile özendirecek bir karma oluşturmak hedeflenmiştir.Ankara alışveriş merkezi bakımından sayıca çok,secenek bakımından az imkan sağlandığından.KENTPARK AVM'de "Merkezlerin Merkezi'ni"Ankaraya getirmek planlanmıştır.

KENTPARK AVM'de ofisler dahil235,000 m2 lik kapalı alanın 80,000m2 si kiralana bilen alandır.Toplam 191 mağzanın yer aldığı KENTPARK AVM genel alanın 12,000m2 si ofisler için ayrılmıştır.aynı zamanda bir yaşam merkesi olan kentpark'ta ,projeye daha sonra ilave olcak şekilde 465 konut planmıştır.2,3,4 ve 5 odalı farklı büyüklüklere sahip olucak konutlarda tamamlanınca türkiye'de ki en büyük karma projelerde biri hayata geçmiş bulunacaktır.

Karşılıklı iletişim sağlanması için sadece alışveriş unsurları değil,projede 6,000m2 lik Fitness Salonu,1,500 m2 lik Çocuk oyun alanı,Prestije cinema,2,000m2 lik gölet,Tab Sanat Akademisi Dans Okulu,3,000m2 Rollınkg Ball Bowling,7,000m2 Pazar Alanı ve 28,000m2 peyzaj alanı oluşturulmuştur.

Yerli yabancı şirketlerde ortaklık tekliflerinin geldiği KENTPARK AVM tamamen yerli sermaye ile yürütülmüştür ve yapımı tamamlanmıştır.

KENTPARK AVM şimdiden "Ankara'nın alışveriş merkezi " olmuştur

Misyon: KENTPARK AVM'ye hayat verenler.Türk toplumunun ayırıcı özelliklerini iyi analiz ederek,bütünsel markalandırma prensiplerine bağlı kalarak,tüketicinin potansiyelini ve beklentilerini sentezlemiş,ortaya KENTPARK AVM'yi çıkarmışlardır.konumlanmış olduğu şehrin değerlerini,beklentilerini ve isteklerini doğru analiz eden kentpark AVM hedeflerini amaçlarını bu doğrultuda belirlemiştir.

Kentpark AVM doğru markaları,doğru hizmet ve doğru atmosfer içerisinde tüketiciye sunmayı,en üst düzeydeki hizmetten en basit hizmete kadar her noktaya aynı hassasiyet ve bilinci göstermeyi,olması muhtemel her türlü aksaklığı düşünerek önlemini almayı ve aksaklıkları engellemeyi,müşterilerine,çalışanlarına,yatırımcılarına ve çözüm ortaklarına azami ilgi ve alaka göstererek onların beklentilerine göre hareket etmeyi kendisine vizyon olarak belirlemiştir.

Kentpark AVM'nin misyonu ise farklılık ve yenilik oluşturmaktır.Kentpark AVM'nin marka karması ve konsepti oluşturulurken sektörün temel dayanıklarından farklılaşma kavramı,bu doğrultuda sadece iyi ile kötü arasındaki değil,iyi ile en iyi arasında da yapılmıştır.

kentpark AVM Ankaranın hızla kalabalıklaşan,karmaşıklaşan ama aynı süreçde standarlaşan,tek düzeleşen alışveriş merkezleri arasından sıyrılabilecek sözünü duyabilecek ,kimlik ,ürün ya da hizmet rekabetinde farklılaşabilecek,dikkat çekici ve ayrışabilen bir marka konsepti ile yoluna devam etmektedir.

 

 

 Takı& Aksesuar

      Accessorize , Balaia , Bijou Sina , Euromoda , Kabara , Lütfiş , Matmazel Peruk , Merve Gümüş

Ayakkabı Çanta

      Alessandro Gianni , Buruni , Coquet , Deriden , Desa , Flo , Lumberjack , Oi Arte , Samsonite , Stride Rite , Timberland , Triplite , Veroni , Yds

Kuyumcu & Mücevharat

      Altın Merkez , Gold Diamond Line , Karya , Roberto Bravo

Müzik & Kitap & Kırtasiye

      Arkadaş Kitapevi , Türken Dijital

Elektronik & İletişim

      Avea , Darty , Koç Tekno , Kutup , Media Markt , Teknosa , Turkcell , Vodafone, Bimeks

Ev Eşyası & Aksesuar

      Aydoğanlar , English Home , Esse , Latex , Lazzoni , Linens , Maisonette , Mikasa Moor , Yataş , Zebrano

Bebe & Çocuk Giyim

      B&G Store , Carpetto , Elc , Mendos , Mothercare , Toker Bebe

Bayan Giyim

      Bebe , Chima , Girl Stop , Herry , Paris Hilton , Stefanel

Yiyecek & İçecek

      Bistro Momento , Bolulu Hasan Usta , Burger King , Bursa İshakbey İskender , China In Wok , Chocobons Fruit & Waffle , Çıtır Usta , Döner Park , Erdana Ciğer , Hosta , Kayseri Mutfağı , Kocatepe Kahve , Marmaris Büfe , Mc Donald's , Park Tantuni , Popeyes , Şah Antep Lahmacun , Sbarro , Şençam , Süper Kumpir

Kafe & Bar

      Burger Story , Gelato Ice Kafe , Mado Cafe , Robert's Cafe , Starbucks , Timboo Cafe

Bay / Bayan Giyim

      Calvin Klein , Carnavale , Damat , Defacto , Desen Triko , Ekol On , Gap , Harvey Nichols , Jeanslab , Koton , Lacoste , Lcw , On Triko , Park Bravo , Perlina , Pierre Cardin , Seçil , Tommy Hilfiger , Tüzün , U.S Polo

Spor

      Decathlon , Fenerium , Finspor , New Balance

Kuru Temizleme

      Dry World Kuru Temizleme

Diğer

      Elit Terzi , Salmander , Yaşar Sanatsal Çerçeve

Sağlık & Kozmetik

      Fresh Line , Kent Eczanesi , Sevil Parfümeri , Toni & Guy , Watson's

Optik & Saat

      Ginza , Greenwich , İnter Optik , Saat&Saat , Sinan Saat

Bay Giyim

      Kiğılı

İç Giyim & Mayo

      Koray , Nü , Penti

Eğlence

      Macera Adası , Prestige Cinema

Ev Tekstili

      Sarar Ev

Oyuncak & Hobi

      Tayga Toys , Toyzz Shop

Büyük Mağazacılık

      YKM 

 

 

Adres

Eskişehir Yolu, 7. Km. Mustafa Kemal Mah. No:164, Çankaya - Ankara

Telefon

0 312 219 66 99

Fax

0 312 219 51 00

E-Posta

bilgi@kentpark.com.tr

Web Adresi

www.kentpark.com.tr