Günümüzde alışveriş ve sosyal yaşam yalnızca bir ihtiyaç değil, bir yaşam şekli. Bugünün değil, geleceğin koşul ve ihtiyaçlarını bir vizyon doğrultusunda yaşam bulan KC Göksu Alışveriş Merkezi, farklı beklentilerinize üstün kaliteyle cevap verebilen bir konsepti sizlere sunuyor

Ankara’nın en hızlı büyüyen bölgesi olan Eryaman’ın en büyük alışveriş merkezi olan bu konseptte, giyim ve tekstil, gıda, bankacılık, kozmetik, hediyelik eşya, sağlık ve diğer pek çok sektöre ayrılmış iş yerleri bulunuyor. Ulaşım, güvenlik, ısınma ve aydınlatma, bina içi ve dışına yönelik haberleşme gibi unsurların en ince detaylarına kadar ele alındığı KC Göksu Alışveriş Merkezi, uluslararası standartlarda, kusursuz ve tavizsiz Yönetim Planı ile alışverişlerinizdeki konfor ve rahatlığı en üst seviyeye taşıyor.

kc göksu avm


KC Göksu Alışveriş Merkezi’nde 35.365 m²’lik kapalı alanda;
- Başlı başına bir kompleks olan KC Göksu Sinemaları
- 3M Migros Hipermarket
- Türk ve Dünya markalarından oluşan 129 mağaza
- Rainbow Kids Çocuk Eğlence Dünyası
- Göl manzaralı yiyecek-içecek katı bulunuyor.

Eğlence ve Konfor Yanıbaşınızda
Eryaman’ın en büyük alışveriş merkezi olma özelliğine sahip KC Göksu Alışveriş Merkezi’nde, Eryamanlılara sinemanın gerçek keyfini yaşatacak KC Göksu Sinemaları, 1134 koltuk kapasiteli 6 salonu, Cafe’si ve Sine Kütüphane’si ile benzerlerinden ayrı bir noktada duruyor. En son ses ve görüntü sistemlerine sahip olan KC Göksu Sinemaları, sinema tutkunları için gerçek bir keyif ortamı sunuyor.

kc göksu avm
 

KC Göksu Alışveriş Merkezi Sinemaları
KC Göksu Sinemaları Tel.: 0 312 280 82 00

KC Göksu AVM Alışveriş Merkezi İletişim Bilgisi
Adres : Altay Mah. Selçuklular Cad. Göksu Parkı Karşısı, No:57, Eryaman, Etimesgut – Ankara

KC Göksu AVM Alışveriş Merkezi İnternet Sitesi :
www.kcgoksuavm.com