Konya Makro AVM Alışveriş Merkezi

Ticaretin beşiği olan Anadolu topraklarının tarihine yakışır bir marka olmak üzere yola çıktık.

İşte ülkemizin yerli markası MAKROMARKET;

Müşterimizin rahat, ferah, modern mağazalarımızda; aradıkları bütün ürünleri satın almaları  ve hizmet kalitesini bulmaları, alışverişlerini, kahve tadında bir keyfe dönüştürmeleri en büyük hedefimizdir.

 


Biz müşterilerimiz;  55.000'i aşan zengin ürün çeşidimizle Hep Kaliteli Ürünleri Hep Ucuz  fiyatlarla sunuyoruz. Mağazalarımızda daima müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hep daha iyiyi amaçlıyoruz.

Aktif üye sayısı yarım milyonun üzerine çıkan  örnek projemiz Makro Kart Gold ; müşterilerimize şok indirimli ürünler, çapraz promosyonlar ve birçok sürpriz hediyelerden yararlanma imkanı sağlar.

Yönetim Kurulu Başkanı ve üyeleri olarak çalışanlarımızla motivasyon toplantılarımızda kurumsal hizmet çalışması yaparken sektörle ilgili gelişmeleri değerlendirebiliyor ve Makromarket ailesi olarak bir araya gelmenin mutluluğunu paylaşıyoruz.


Mağazalarımızdaki hizmet anlayışımızı, personel kalitemizi, ürün yelpazemizi ve fiyat stratejimizi yapılandırırken sizin gözünüzle bakıyor, binlerce müşterimizin nabzını tutarak ; istek ve dileklerini can kulağı ile dinliyoruz. Hizmet anlayışımızı değişen ve gelişen şartlara göre her alanda yeniliyoruz.

Zirveye giden yol inişli çıkışlı ve hatta virajlıdır. Ama her viraj zirve kadar önemlidir. Çünkü kalite ayrıntıda gizlidir. Mağazalarımızda aradığınız her şeyi en uygun şartlarda bulabilmeniz için en ince detaylarla titizlikle ilgileniyoruz.

Değişim bir başlangıçtı… Değiştirdiklerimizin devamlılığı ise bitmeyen arzumuz… Makromarket ailesi olarak, adım attığımız her yöre için, hizmet normlarını, bambaşka bir yüzle müşterilerimize ulaştırıyoruz. Başarıyı tetikleyen her faaliyette Makromarket imzası, Makromarket dünyası yer alacak. Tüm kuşakların modern alışveriş rüyasında, biz bir gerçeği temsil ediyoruz. Bu koşulla çalışmaya ve koşmaya devam ediyoruz.

Makromarket   Hep ucuz Hep kaliteli...

 

Sağlık & Kozmetik

      Badokan Natural , Rosense

Yiyecek & İçecek

      Bolulu Hasan Usta , Döner Bende , Ev Sofrası , Pizza Pizza , Sultanahmet Köftecisi , Uysal Şekerleme , Vita Kumpir

Bebe & Çocuk Giyim

      Bücürük , Mini Mini

Bay / Bayan Giyim

      Crispino , Kasis , Lcw

Diğer

      Dry Center

Takı & Aksesuar

      Eftelya Bujiteri

Hediyelik Eşya

      Elitce Hediyelik

Ayakkabı Çanta

      Express Kundura , Flo , Tergan Deri

Kuaför / Güzellik Merkezi

      Florancia 4X4 Kuaför

İç Giyim & Mayo

      Kardelen İç Giyim

Optik & Saat

      Konyalı Optik

Eğlence

      Makro Bowling Salonu

Hipermarket

      Makromarket

Oto Yıkama

      Merkez Oto Yıkama

Büyük Mağazacılık

      Nazar

Kuyumcu & Mücevharat

      Özboyacı Altın , Som Altın

Bayan Giyim

      Seden Triko

Elektronik & İletişim

      Turkcell , Vodafone

Fotoğrafçı

      Volkan Color

 

Nişantaşı Mah. Şahinağa Sokak No: 8 KONYA SELÇUKLU
+90 332 233 85 00