Optimum İstanbul Alışveriş Merkezi

İstanbul Optimum Outlet Alışveriş ve Eğlence Merkezi

Başarılı alışveriş merkezi projeleriyle tanınan Rönesans Alışveriş Merkezleri, Ankara'nın ilk outlet alışveriş merkezi Optimum Ankara'dan sonra konseptin ikinci merkezini Kadıköy'de açıyor. Adana, İzmir başta olmak üzere Türkiye'nin pek çok iline Optimum konseptini götürecek olan Rönesans, Aralık 2007'de inşaatına başladığı İstanbul Optimum Outlet ve Eğlence Merkezi 27 Kasım 2008 tarihinde hizmete açıldı.

İstanbul Optimum Outlet Alışveriş ve Eğlence Merkezi, Anadolu Yakası'nın kalbi Ataşehir'de yılda yaklaşık 15 milyon ziyaretçiye hizmet vermeyi hedefliyor.Çağdaş ve sıcak mekanları ile sosyal kent yaşamını yeniden yorumlayacak olan merkez, diğer outletlerden farklı olarak outlet konseptini şehrin merkezine yani ayağınıza getirerek, alışveriş alışkanlıklarınızı da değiştirecek.

Mağaza kiralaması Jones Lang LaSalle Türkiye tarafından yapılan İstanbul Optimum Outlet ve Eğlence Merkezi'nin kiralama çalışmaları, perakendecilerin yoğun talepleri neticesinde kısa zamanda tamamlandı. Mağaza karmasıyla fark yaratan Merkezde; Migros, Koçtaş, Mediamarkt, Beymen, Vakko, Park Bravo, LCW, YKM, Mudo, Boyner gibi,Türkiye'nin ve dünyanın en önemli markalarının yeni sezon ve outlet ürünleri yer alacak. Optimum Kadıköy; kadın, erkek hazır giyim, kişisel bakım, ev tekstili, elektronik, aksesuar ve hediyelik eşya mağazalarıyla sadece alışverişin değil; bulundugu lokasyonda tek olma özelliği taşıyan 541 m2'lik buz pisti, eğlence merkezi ve tasarımından düzenlemesine kadar farklı konumlandırılan Food Court katıyla eğlencenin de aranılan adresi olacak.


İstanbul Anadolu Yakası'nın kalbinde konumlandırılan Optimum'a ulaşım da çok rahat. E-5 karayolu üzerinde bulunması, Anadolu Yakası'nın en gelişmiş ilçelerinden Ataşehir'de olması ve yapılmakta olan metroya yakınlığıyla merkez, geniş bir hedef kitle için önemli bir çekim merkezi olacak. Her gün 10.00-22.00 saatleri arası maksimum hizmet vermektedir.

 Eğlence

      5D Sinema , Buzluk Buz Pisti , Platin Game

Bayan Giyim

      Adil Işık , Batik , Demstock , Faik Sönmez , Herry , Home Store

Takı & Aksesuar

      Altınbaş , Assortie , So Chic

Turizm & Seyahat

      Anı Tur

Yiyecek & İçecek

      Arby's , Burger King , Daily Fresh

Bay / Bayan Giyim

      Arslanlı , Benetton , Beymen BSSD , Big Blue , Carnavale , Colin's , Defacto , Diesel , Fabrika , Gusto , İpekyol , Journey , Kappa , Lcw , Levi's , Little Big , Mango , Mavi Jeans , No Fear , Park Bravo , Quiksilver , Replay , Rodi , Sabri Özel , Tifany , Tommy Hilfiger , U.S Polo , Vakko , YKM Outlet

Kuyumcu & Mücevharat

      Atasay , Koçak Gold , Sette Silver

Optik & Saat

      Atasun Optik , İnter Optik , Kent Optik , Konyalı Saat , Saat&Saat

Ayakkabı Çanta

      Ayakkabı Dünyası , Converse , Coquet , Deıchmann , Derimod , Desa , European Fashion , Greyder , Hotiç , Kemal Tanca , Shoes Center , Steve Madden , Timberland

Bebe & Çocuk Giyim

      B&G Store , Bücürük , Kanz , Panço , Peros , Wenice , Zeplin

Ev Eşyası & Aksesuar

      Bernardo , Maisonette , Step , Tanti Toni

Diğer

      Cansın Motors , Osmanlı Sanat Galerisi

Müzik & Kitap & Kırtasiye

      D&R Müzik & Book Store

Bay Giyim

      D'S Damat , Kiğılı , Kip , Navigare , Ramsey

İç Giyim & Mayo

      Dagi , Penti , Suwen International

Spor

      Fenerium , İntersport , Nike

Sağlık & Kozmetik

      GNC , Tekin Acar , Watson's

Yapı Market

      Koçtaş

Muftak Aksesuar Dekorasyon

      KRC

Oyuncak & Hobi

      Loco Poco

Elektronik & İletişim

      Media Markt , Samsung , Sony , Teknosa

Hipermarket

      Migros

Büyük Mağazacılık

      Mudo

Evcil Hayvan

      Pet City

İletişim Bilgileri

İstiklal Sokak No.10/4 Yenisahra/Kadıköy İstanbul-TÜRKİYE

+90 216 664 14 14 +90 216 664 14 14

+90 216 664 14 26

 

Avm Sitesi