Giriş

deepo outlet

Deepo Outlet Alışveriş Merkezi, Outlet yaklaşımı ile bütün ünlü mağazaların seri sonu ve sezon sonu ürünlerinin satışa sunulduğu uygun fiyatları ile çok özel bir merkez.

Marka, kalite ve uygun fiyat tutkunları Deepo Outlet Alışveriş Merkezi’nde yılın 365 günü (1 haziran 31 Ağustos tarihleri arası) saat 10:00’dan 22:30’e kadar kesintisiz, kaliteli ve indirimli alışverişin zevkini çıkaracaklar.

Antalya’nın en önemli ulaşım arterlerinden biri olan Antalya-Alanya Karayolu üzerinde konumlandırılan yapı Giriş, Sokaklar ve Meydan üçlemesiyle oluşturulmuş, klimatize edilerek üzeri örtülmüş bir alışveriş kenti olarak tasarlanmış ve inşa edilmiştir.

Giriş kulelerinden geçildiğinde insanları bu renkli alışveriş kentinin sokakları karşılamaktadır. Yeşiller, su ve ışık oyunları ile renklendirilmiş sokaklar boyunca mağazalar konumlandırılarak alışveriş eğlenceli bir havaya büründürülmüştür.

Toplam 75.000 m2 arazi üzerine kurulmuş, 27.000 m2 kapalı alan fabrika satış fiyatlarıyla hizmet verecek 80 adet ulusal ve uluslararası mağaza, Türk ve dünya mutfağının lezzetlerini bir araya getiren 15 farklı restoran ve cafe, çocuk oyun ve eğlence alanı, ücretsiz müşteri servisi, 1500 araçlık kapalı / açık otopark.


Yüzlerce ürün, yüz binlerce çeşit yılın 365 günü kesintisiz hizmet alışverişte maksimum konfor.

Dünya’nın ve Türkiye’nin en tanınmış mağazalarının buluştuğu Deepo Outlet Alışveriş Merkezi, ürünlerin fabrika fiyatları ile satışa sunulacağı Akdeniz’in ilk ve tek outlet merkezi olma özelliği taşıyor. Dünya standartlarında, çok büyük, keyifli bir alışveriş kenti olan Deepo Outlet Alışveriş Merkezi, Antalya Havalimanı karşısında Antalyalılar ve Antalya’ya gelen yerli ve yabancı turistler için yepyeni bir sosyal alışveriş merkezi olmaya aday.

Deepo Outlet Alışveriş Merkezi çocukları da unutmadı... Çocuklar da 365 gün indirimin adresi Deepo Outlet Alışveriş Merkezi'nde gönüllerince eğlenebilsinler diye çocuklar için oyun ve eğlence alanımız mevcuttur.

Deepo Outlet Alışveriş Merkezi Sinemalar

Akdeniz’in en büyük outlet alışveriş merkezi; Deepo Outlet Alışveriş Merkezi, 7 Ocak 2006 tarihinde hizmete giren sinema salonları ile ziyaretçilerine yepyeni bir hizmet sunmaya başladı. 5 salondan oluşan ve en son teknolojik donanımlara sahip Deepo Sinemaları açıldığı günden itibaren Akdenizlilerden büyük ilgi görüyor.

Sunduğu ekonomik bilet fiyatları ile de sinema keyfini herkese yaşatmayı hedefleyen Deepo Sinemaları kusursuz hizmet anlayışıyla geniş bir kitleye hitap ediyor.

Bay Giyim
      Abbate , Cacharel , Daniel Hechter , Dufy , Kiğılı , Kip
Spor
      Adidas , Nike , Taraftar Spor
Bayan Giyim
      Adil Işık , Faik Sönmez , Herry , Home Store , Lilies
Bay / Bayan Giyim
      Aek Tekstil , Arslanlı , Benetton , Billabong , Camel Active , Colin's , Collezione , Diesel , İpekyol , İtalian Fashion , Koton , Lcw , Little Big , Mavi Jeans , Park Bravo , Pierre Cardin , Roman , Sabri Özel , Sarar , Sevenhill , Tifany , U.S Polo , Vakko
Kuyumcu & Mücevharat
      AFM Mücevharat , Altınyıldız , Art Kuaför , Atasay , Mihanoglu Jewellery
Ev Eşyası & Aksesuar
      Avizeci , Decorium , Mum Evi , Saha Group
Ayakkabı Çanta
      Ayakkabı Dünyası , Desa , Hotiç , La Scarpa Deba , Matraş Deri
İç Giyim & Mayo
      Berk , Kom
Büyük Mağazacılık
      Boyner , Mudo
Yiyecek & İçecek
      Burger King , Çook Şeker , Dome Pico , Dönerci , Konyalılar Restaurant , Maya , Mısırcım , North Fish , Osmanlı Köfte , Sultanahmet Köftecisi , Tadım Döner , Tatlıcı Tombak , Tawook
Kafe & Bar
      Cafe Togo , Paşa Türk Kahvesi , Sera Pub , Shekspeare Bistro , Starbucks
Bebe & Çocuk Giyim
      Ceylan
Takı & Aksesuar
      Class Takı , Prenses
Ev Tekstili
      Doğuş Halı
Optik & Saat
      Emo Optik , Modatech , Swatch
Elektronik & İletişim
      Farklı Faal , Philips , Sony , Teknosa , Turkcell
Sağlık & Kozmetik
      Golden Rose , Gülbirlik , Semantine Sabun , Sevil Parfümeri
Müzik & Kitap & Kırtasiye
      Megavizyon
Eğlence
      Tekno
Diğer
      Tobacco Shop
Oyuncak & Hobi
      Toys&Kids
 


Deepo Sinemaları Tel.: 0 242 340 62 00 0 242 340 62 00

Deepo Outlet Center bünyesinde 500 m2lik alanda konumlanmış lunaparkta siz alışverişin keyfini çıkarırken çocuklarınız da oyun oynamanın ve arkadaşlarıyla eğlenmenin zevkini yaşayacak.. Haydi durma Deepo Lunapark da eğlenmenin keyfini sen de yaşa…

Antalya-Alanya Yolu Havalimanı Karşısı Sinan Mah.No:371 07170 Altınova MERKEZ / ANTALYA
+90 (212) 340 54 70 +90 (212) 340 54 70
+90 (212) 340 54 71
info@deepo.com.tr
www.deepo.com.tr