Kültür Parksite AVM

kultur park site avm

2007 Haziranında Aksaray’da hizmete giren Kültür Parksite, Aksaray’ın dünya standartlarındaki ilk ve tek alışveriş merkezi konumundadır. Kültür Parksite; A’dan Z’ye tüm ihtiyaçların karşılayabileceği yapısı, 250 araçlık otoparkı, 3 sinema salonu, marka mağazaları, 800 kişilik fastfood’u ile Aksaray’da alışverişin vazgeçilmez adresi haline gelmiştir.

kultur park site avm

Düzenlenen sosyal ve kültürel etkinlikleriyle Aksaray’da nezih bir ortamda keyifli vakit geçirebilecek tek yer olan Kültür Parksite Alışveriş ve Eğlence Merkezi, Aksaray’ın yaşam kültürü trafiğine akıcılık kazandırmaktadır. Ziyaretçileri için konforlu, ve eğlenceli ortamlar sunan Kültür Parksite, en ince ayrıntısına kadar düşünülen başarılı organizasyonlarıyla her günü ayrı bir eğlenceye dönüştüren, alışveriş keyfinin doyasıya çıkarabileceği bir mekân.   Günde ortalama 10.000 kişinin ziyaret ettiği Kültür Parksite, 36 markası ile nezih ve hijyenik bir ortamda ziyaretçilerine kusursuz bir hizmet sunmaktadır.

kultur park site avm

Kule Yönetim Organizasyon ve Danışmanlık A.Ş Ebulfeyz Elçibey Cad.Taşpazar Mah.No:29 Kültürpark MERKEZ / AKSARAY / Türkiye

Tel : +90 (382) 212 82 62 Faks : +90 (382) 212 31 51

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
www.kulturparksite.com