Ankara Alışveriş Merkezleri

365 Alışveriş Merkezi

365 AVM logo

Corio’nun Ankara’nın Çankaya semtinde 9 Mayıs 2008 tarihinde açtığı ve “Keyfe Özel Alışveriş Merkezi” sloganıyla yola çıkan “365 Alışveriş Merkezi”, yılın 365 günü Ankaralıları farklı bir alışveriş ve yaşam kültürü ile buluşturuyor. Toplam 60 bin metrekarelik alan üzerine kurulan ve 365 gün sürekli yaşayan bir AVM olan 365 Alışveriş Merkezi’nde, 100’ü aşkın mağaza yer alıyor.

Acity Outlet Alışveriş Merkezi

acity avm logo

2008 yılında hizmete açılan ACity, dört kat üzerinde faaliyet göstermekte olan 140 mağaza, kafe ve restoranlar ile toplam 1.500 kişi oturma kapasiteli bir yeme-içme katı ve terastan oluşmaktadır.

AkCenter AVM

akcenter avm logo

Akcenter AVM, Ankara’nın en büyük yerleşim merkezi Eryaman’da, Eryaman metro ana istasyonuna 500 m uzaklıkta, Kızılay’a 25 dk. mesafededir. Bölgenin en büyük okulu, sağlık ocağı ve ana okulu yanında Türk konut blokları arasındaki konumu gereği cazibe merkezi haline gelebilecek şekilde planlanmıştır. Alışkanlıklarınızı değişmesine neden olacak başlı başına bir hayat Akcenter Alışveriş Merkezi’nde buluşalım…

Anatolium ANKARA AVM

Ankara’nın gelişmekte olan en büyük alışveriş bölgesinde benzersiz mimarisiyle artık Anatolium Ankara yükseliyor. Alışverişe ve sosyal yaşama yeni değerler katarak ziyaretçilerini moda, eğlence ve yemeğin bütün renkleriyle buluşturmayı amaçlayan Anatolium, hayatına yeni renkler katmak isteyenlere…

ANKAmall Alışveriş Merkezi

ankamall logo

Ankamall 27 Ocak 1999'da Ankara Migros Alışveriş Merkezi adıyla açılmıştır. 2004 yılında genişletme çalışmaları ile 12 Mayıs 2006 tarihinde hizmete girmiştir.

Ankara Başkent Designer Outlet

Ankara Büyükşehir Belediyesi Tarafından Ankara’nın Güney Girişinde Yapılan 10 Villalık Samanyolu Rekreasyon Alanı, Başkent Designer Outlet İsmiyle 1 Nisan’da Hizmete Açıldı.

Ankuva AVM

ankuva avm logo

Ankuva AVM Ankara Bilkent'te yer alan küçük ama özellikle food court'u ile ön plana çıkan alışveriş merkezlerinden