AkCenter AVM

akcenter avm logo

Akcenter AVM, Ankara’nın en büyük yerleşim merkezi Eryaman’da, Eryaman metro ana istasyonuna 500 m uzaklıkta, Kızılay’a 25 dk. mesafededir. Bölgenin en büyük okulu, sağlık ocağı ve ana okulu yanında Türk konut blokları arasındaki konumu gereği cazibe merkezi haline gelebilecek şekilde planlanmıştır. Alışkanlıklarınızı değişmesine neden olacak başlı başına bir hayat Akcenter Alışveriş Merkezi’nde buluşalım…

22.000 m2′lik inşaat alanına sahip Akcenter Alışveriş Merkezi’nin 7.500 m2′lik bölümü ziyaretçilerin eğlenceli bir alışveriş sonrası dinlenerek, yürüyüş yaparak günün keyfini çıkarabileceğiniz yeşil alan ve sosyal tesislere ayrılmıştır. Özgün bir mimari ile tasarlanmış olan Akcenter Alışveriş Merkezi, her zevke ve her bütçeye uygun alışveriş yapılabilmesi için 166 mağazası, açık ve kapalı otoparkları ile sizlere hizmet sunacaktır.

akcenter avm

Keyifli alışverişlerin haricinde Akcenter Alışveriş Merkezi, huzurlu ve güvenli ortamıyla tüm eğlencenin yeni adresi olacaktır. Ailenizle beraber hoşca vakit geçirip, eğlenebileceğiniz farklı aktivitelerin bulunduğu Akcenter AVM, mutluluğunuzun merkezi olacak.

İçinde yer alacak firmaların ve markaların büyüklüğü ile kendisininde o kadar büyük bir marka olacağının bilincinde olan Akcenter AVM, içinde bulunduracağı ulusal ve uluslararası markalar ile kaliteyi ve güvenli alışverişi ayağınıza getiriyor. Kaliteden ödün vermeden planlanan dükkan satışlarında Eryaman’a yakışacak düzeyde marka ve firmalar yer alacaktır.

Akcenter AVM Alışveriş Merkezi İletişim Bilgisi
Adres : Eryaman, Etimesgut – Ankara
Tel.: 0 312 219 19 24
Faks : 0 312 219 19 56

Akcenter AVM Alışveriş Merkezi İnternet Sitesi :
www.akcenteravm.com