FTZ Alışveriş Merkezi

FTZ Alışveriş Merkezi, Ankara'nın ve alışverişin yeni sembolüdür. Yalnızca alışveriş merkezi değil, aynı zamanda kültür, sanat ve eğlence merkezi olarak da faaliyet göstermektedir. FTZ Alışveriş Merkezi'nde, 40' tan fazla mağaza, sinema, çocuklarımız için oyun merkezi ve gıda sektörünün en kaliteli kuruluşlarını bünyesinde barındırmaktadır.

FTZ AVM bünyesinde Tüze Grub'a bağlı çalışan ve 450 koltuk kapasiteli 4 adet sinema salonu, vizyon filmleri ile halkımıza hizmet vermektedir.FTZ AVM'nin eğlence sektörünü ENJOY eğlence merkezleri üstlenmiş olup çocuklarımızın keyifle ve huzur içinde zaman geçirebileceği bir ortam sağlar.

FTZ Alışveriş Merkezi Lokasyon

FTZ Alışveriş Merkezi, Ankara ilinin en fazla nüfusa sahip ilçelerinden biri olan Keçiören semtindedir. Yaklaşık 1.000.000.000 kayıtlı nüfusa sahip Keçiören ilçesinin giriş ve çıkış yollarının kesişim noktasındaki kavşakta inşa edilmiştir. Keçiören Belediye başkanlığının karşısındaki FTZ Alışveriş Merkezi ilçenin tek alışveriş, eğlence, kültür ve sanat merkezidir.


FTZ Alışveriş Merkezi Yapı ve Konum

98.100 m2 arsa üzerine inşa edilen FTZ AVM 31.000 m2 kapalı alana sahiptir. Yaklaşık 16.000 m2 otopark alanına 400 araca kapalı otopark hizmeti vermektedir. Bunun yanı sıra 150 araçlık da açık otopark alanı mevcuttur. 31.000 m2 kapalı alanda irili ufaklı yaklaşık 40 mağaza ile hizmetinizdedir.

Yalnız FTZ AVM bulabileceğiniz eşsiz Türkiye'nin en büyük suni şelale manzaralı yaklaşık 1700 m2 açık terasa sahip bir food court alanı müşterilerine keyifli anlar geçirmek olanak sağlar.

 

 

 

Bay / Bayan Giyim

      Arslanlı , Collezione , Lcw , Rodi , Tifany , Uptown

Kuyumcu & Mücevharat

      Atasay

İç Giyim & Mayo

      Beday

Bebe & Çocuk Giyim

      Ceylan

Bayan Giyim

      Chima , Herry

Optik & Saat

      Derya Optik

Kuru Temizleme

      Dry House

Eğlence

      Enjoy , Movie City

Ayakkabı Çanta

      Flo

Elektronik & İletişim

      Genpa

Takı & Aksesuar

      İlke Bijuteri

Bay Giyim

      Kiğılı

Ev Eşyası & Aksesuar

      Linens

Hipermarket

      Migros

Sağlık & Kozmetik

      Şans Kozmetik

Yapı Market

      Tekzen

Banka

      Vakıfbank 

 

FTZ AVM Alışveriş Merkezi İletişim Bilgisi

Adres : Fatih Cad. No:30, Keçiören - Ankara
Tel.: 0 312 358 26 26
Faks : 0 312 360 30 13

FTZ AVM Sinema

METROCITY Sineması

Tel.: 0 312 358 06 07


FTZ AVM Alışveriş Merkezi İnternet Sitesi :
www.ftzavm.com