Antalya Alışveriş Merkezleri

Akkapark Alışveriş Merkezi

Alışverişin kaliteli adresi Akkapark…

Kundu yeni turizm yolunda 2006 yılında kapılarını açan Akkapark bölgedeki 5 yıldızlı otellere yakınlığından dolayı yabancı turistin alışveriş adına tercih edeceği bir konumda olmasıyla dikkat çekiyor. Lara konut alanına 4 dakika, havaalanına 8 dakika mesafededir.

Antalya Migros AVM

antalya migros avm logo

Her yıl yerli ve yabancı milyonlarca turisti ağırlayan Antalya, 6 Haziran 2001 tarihinde önemli bir ticaret ve alışveriş merkezine kavuşarak, turizm gelirlerine ilave olarak alışveriş gelirlerinde de önemli artışlar kaydetmeye başlamıştır. Migros Alışveriş Merkezi, Antalya'nın turizmdeki popülaritesini arttırmanın yanı sıra, şehrin, dev ve çağdaş bir alışveriş merkeziyle dünya turizmine alışveriş cenneti olarak da önemli olanaklar sunmasına ve dünyanın önemli turizm merkezleriyle her alanda rekabet etmesine olanak sağlamıştır.

Deepo Outlet Alışveriş Merkezi

deepo outlet center

Deepo Outlet Alışveriş Merkezi, Outlet yaklaşımı ile bütün ünlü mağazaların seri sonu ve sezon sonu ürünlerinin satışa sunulduğu uygun fiyatları ile çok özel bir merkez.

Erasta AVM

erasta antalya avm logo

Erasta AVM Eroğlu Gayrimenkul’ün Antalya’da hayata geçirdiği, şehrin ilk doğa ile barışık yarı açık alışveriş merkezi.

Laura Alışveriş Merkezi

laura avm logo

Lara'nın Laurası... Laura Alışveriş Merkezi

Lara; gerek yurt içinden, gerekse yurt dışından gelen insanların, birlikte uyum içinde yaşadıkları, son beş yıl içinde en çok tercih edilen yerleşim bölgesidir. Lara’da seçkin yaşam alanlarının yanı sıra, ülkemizin önde gelen turizm şirketlerinin   merkez ofisleri bulunmaktadır. Dünyaca ünlü beş yıldızlı otellerin bulunduğu sahil bandı ile, kent merkezine gidiş geliş güzergahının üzerinde bulunan alışveriş merkezimiz; Lara’nın kalbindedir.

Lyra Park Alışveriş ve Eğlence Merkezi

Akdeniz'de Yaşanabilecek Herşey Lyra Park Alışveriş ve Eğlence Merkezi’nde Buluşuyor...

Antalya’nın Manavgat İlçesi'nde inşasına başlanan Lyra Park Alışveriş Merkezi, kısa bir süre sonra 7’den 70’e herkesin kendine göre mutluluk bulacağı ve alışveriş keyfini sonuna kadar yaşayabileceği 60’a yakın mağazasıyla eşsiz bir “Yaşam, Eğlence ve Alışveriş Merkezi” olmaya hazırlanıyor.