Erasta AVM

erasta antalya avm logo

Erasta AVM Eroğlu Gayrimenkul’ün Antalya’da hayata geçirdiği, şehrin ilk doğa ile barışık yarı açık alışveriş merkezi.

Mağazalar Cafe & Restaurant Ulaşım

Erasta Antalya gerek mimari özellikleri, gerek Antalya’da ilk defa yer alan markaları ile “İlklerin AVM’si” olarak adlandırılıyor. Konut projelerinin yanı sıra, ticari alanda yürüttüğü güçlü çalışmalar ile de adından söz ettiren Eroğlu Gayrimenkul’ün, Antalya’nın Kepez ilçesinde yer alan projesi Erasta Antalya’da 55 mağaza ve 1.300 araç kapasiteli açık ve kapalı otoparkları ile yaklaşık 40.000 m2 alanda kurgulanan Erasta, Antalya’nın yanı sıra bölgenin de dikkat çeken sosyal alanları arasında yerini aldı.

Uluslararası mimarlık ofisi Broadway Malyan tarafından tasarlanan proje, ayrıcalıklı mimarisi, merkezi konumu ve farklı konsepti ile dikkat çekiyor. Erasta Antalya’da ilk kez yer alacak güçlü markaları barındırındırıyor. Her biri Avrupa’nın önde gelen perakende devlerinden olan, atölye, ev ve bahçe ile ilgili her türlü ihtiyaçlarda uzman, 14.000 m2 alanda 120.000 ürün çeşidi ile Bauhaus, elektronikte fiyat, çeşit ve hizmette en iyisini sunan Electro World ve modern tasarımları ile moda ve hazır giyimin en ünlü markası olan H&M Antalya’da ilk mağazalarını açmak için Erasta Alışveriş Merkezini seçmişlerdir.

erasta avm

Mimari tasarımı ve farklı konsepti ile dikkat çeken Erasta Alışveriş Merkezi, Antalya’da ilk kez yarı açık konsept ile alışveriş severlere ve ziyaretçilerine açık havada alışveriş ve sosyal yaşam alanı imkanı sunmakta. Çocuk oyun alanları, yakın zamanda açılacak olan 8 kulvarlı bowling salonu, yemek alanı ve açık hava kafeteryalarıyla hem alışverişi keyifli hale getirmekte hem de ferah ve açık ortamlarda sosyalleşme imkanı sunmaktadır.

Ön giriş cephesinde bulunan 350 m2 büyüklüğünde Antalya ve Türkiye’nin en büyük doğal dikey bahçesine sahip olan Erasta doğayla özdeş, yeşil görüntüsüyle de büyük ilgi uyandırmaktadır. Ayrıca iç alanında bulunan süs havuzlarının görüntüsü, rahatlatan sesi ve peyzaj alanlarıyla konforlu ve ferah bir ortamda alışveriş keyfi sunmaktadır.

Erasta AVM Mağaza Listesi

MAĞAZA TELEFON KAT
ADIDAS    
AKTAŞ SAAT VE KUYUMCULUK STANDI    
AVVA    
AZİZ BEBE    
BATİK    
BAUHAUS    
BELLE CHAIR    
BİMEKS    
CAR WAX    
CHIMA    
COLINS    
DEFACTO    
DEICHMANN    
ENGLISH HOME    
ESSE    
FLORMAR    
FUNNY PARK    
H&M    
HOME TOUCH    
INTERSPORT    
İKİLER    
İSTANBULLU HEDİYELİK EŞYA STANDI    
KOTON    
LC WAIKIKI    
LOFT    
MAVİ JEANS    
MİGROS 3M    
MODA LINE    
MUTLU BEBE    
OPTICITY    
PENTİ    
SHEAKSPEARE IN LOVE    
STEP BY STEP    
TANTITONI    
TEKNOSA    
TOYZZ SHOP    
WATSONS    
YELLS    
YKM    

Erasta AVM Cafe & Restaurantlar

MAĞAZA TELEFON KAT
BAY DÖNER    
BURGER KING    
DOYUM LAHMACUN    
DR PIZZA    
ICE BERRY    
İKBAL    
KAFEDEN    
KEYF-İ ÇAY STANDI    
MISIRCIM    
PARK DÖNER    
POLEN TANTUNİ    
STARBUCKS    

İletişim

Erasta Antalya Adres : Dumlupınar Bulvarı No:49 Kepez/Antalya
TELEFON : (+90) 242 345 35 40