Terracity AVM

TerraCity, ulusal ve uluslararası marka ve mağaza karması, restoran ve kafelerden oluşan 800 kişilik yeme içme alanı ile, Antalya’nın pırlantası ve aynı zamanda en büyük Alışveriş Merkezi ünvanını aldı.  Antalya’nın en prestijli bölgelerinden biri olan Lara’da hayata geçen TerraCity, alışveriş konseptine yeni bir boyut kazandırdı. 150 mağaza, 30 restoran ve dev sinema kompleksi ile Antalya’nın en çekici yaşam merkezi oldu.

 

TerraCity alışveriş merkezinin muazzam marka karması içinde bugüne kadar Antalya’da olmayan Midpoint, Burberry, Burberry Kids, Weekend by Max Mara, Douglas, Tally Weilj, Vetrina, Massimo Dutti, GAP, MAC, Stradivarius, Inglot, Que, Bershka, Pull&Bear, Bebe, Zara Home, Body Shop, Apple Store, New Balance, Macro Center, Tresera, T-Box, Jack&Jones, Bijou Brigitte, Vilbrequin, Sephora, Chakra, KFC, Sons&Daughters ve Mezzaluna gibi dünyaca ünlü markalar da bulunuyor.

 

Adres: Fener Mahallesi, Tekelioglu Caddesi, No: 55 Lara, Muratpaşa Antalya

Telefon: 0.242 318 18 18

Faks: 0.242 318 18 00

Web: www.terracity.com.tr

E-Mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.