Aydın Alışveriş Merkezleri

Forum Aydın AVM Alışveriş Merkezi

Büyük Menderes Irmağı’nın suladığı bereketli ovalar üzerine kurulmuş olan Aydın, Forum Aydın Alışveriş ve Yaşam Merkezi ile yeni bir yaşam alanına kavuştu. Eski Aydın Tekstil Fabrikası yanında, 76.000 m2’lik arsa alanı üzerine kurulan Forum Aydın, 30.000 metrekarelik kiralanabilir alanda yerli ve yabancı pek çok markayı Aydınlılarla buluşturdu.

Kuşadası AVM

kuşadası avm logo

Kuşadası AVM, alışılmışın dışında, çeşitli sosyal donatıları sayesinde çekim merkezleri olan bir alışveriş merkezidir. Açık hava AVM anlayışı, Amfi Tiyatro, Ege & Akdeniz mimarisi, peyzaj düzenlemeleri, çocuk oyun alanları, sosyal ve kültürel etkinlikleri ile sadece bir alışveriş merkezi değil alışveriş ve yaşam merkezi (AVYM).

Kuşadası Setur Marina AVM

kuşadası setur marina logo

Kuşadasını bambaşka bir çehreye büründüren Kuşadası Setur Marina AVM'de birbirinden güzel mağaza ve restaurantlar ziyaretçilere sunuluyor.

Novada Outlet Söke AVM

novada outlet söke avm

Söke’nin yeni yüzünü yansıtacak bir merkez olarak tasarlanan Novada Outlet Söke mağazaları, cafe resturantları ile Aydın-İzmir karayolunu Kuşadası, Söke-Didim ve Bodrum gibi gözde tatil beldelerine bağlayan kavşakta konumlandı.

Palmarina Bodrum AVM

palmarina bodrum avm

Ev dekorasyonundan teknoloji markalarına, dünyaca ünlü mücevher markalarından kozmetik ve giyime kadar pek çok marka ve mağaza PALMARINA Bodrum AVM'de yer alıyor.