Olivecity Outlet AVM

Olivecity Outlet AVM, Akçay Belediye sınırları içerisinde yer alan Zeytinli Belediyesi’ne ait arazi üzerine, Zeytinli Belediyesi ve ERKA İnşaat ortaklığında inşa edilmiş ve kiralaması MOR Danışmanlık tarafından yapılmıştır.

Mağazalar Cafe & Restaurant Ulaşım

9.350 m2 kapalı alana sahip Olivecity AVM, Türkiye’nin hızla gelişen bölgesi Edremit Körfezi ve Körfezin merkezinde bulunan Akçay girişinde, Çanakkale – Balıkesir – İzmir Karayolu üzerinde, Temmuz 2007 tarihinde hizmete girmiştir.Türkiye’nin tanınmış markalarının outlet mağazaları, sinema salonları, çocuk eğlence alanı, cafe ve restoranların yer aldığı 60 mağazadan oluşan Olivecity Outlet AVM, her sektörü kapsayacak, her ihtiyacı karşılayacak şekilde planlanmış, körfezin ilk alışveriş merkezidir.

Ayvalık, Gömeç, Burhaniye, Ören, Havran, Edremit, Zeytinli, Akçay, Güre, Altınoluk, Küçükkuyu ve Assos’u kapsayan geniş bir bölgeye hizmet veren Olivecity Outlet AVM, ılıman iklimi, kaplıcaları, tarihi dokusu, uzun kumsalları, berrak denizi, temiz havası gibi doğal zenginlikleri yanı sıra, avcılık, dağcılık, su altı dalgıç, sağlık ve termal turizm gibi alternatif turizm çeşitliliği ile yılın her mevsimi bölgeyi ziyarete gelen yerli ve yabancı turistlere de hizmet vermektedir.

Müşterilerini kazançlı alışverişle tanıştıran Olivecity Outlet AVM, müşteri memnuniyeti için düzenlediği aktiviteler, sosyal ve kültürel organizasyonlar ile bölgenin eğlence ve yaşam merkezi olmuştur. Yolu Akçay’dan geçen herkesi körfezin alışveriş merkezi Olivecity’e davet ediyoruz…

Olivecity Outlet AVM Mağaza Listesi

MAĞAZA TELEFON KAT
A101    
Altınbaş   1. Kat
Armina    
Baby Shoes    
Black Point    
Butik Ala    
Collezione   3. Kat
English Home    
Fun Time    
Kaan İletişim    
Köstebek    
Mavi Jeans   2. Kat
Muya    
Necati Gün    
Sine Atlas Sinema 0266 384 31 18  
Tekzen   Zemin

Olivecity Outlet AVM Cafe & Restaurantlar

MAĞAZA TELEFON KAT
Buffett Coffee    
Burger King   4. Kat
Dayının Yeri Restaurant    
Özsüt   4. Kat
Pizza Tomato    
SultanAhmet Köftecisi   4. Kat

İletişim

Olivecity Outlet Alışveriş ve Yaşam Merkezi Sinemaları Sine Atlas Sineması : 0 266 384 31 18

Olivecity Outlet AVM Alışveriş Merkezi İletişim Bilgisi
Adres : Akçay, Edremit – Balıkesir
Tel.: 0 266 385 07 71 – 0 266 385 05 61
Faks : 0 266 385 07 72

Olivecity Outlet AVM Alışveriş Merkezi İnternet Sitesi :
www.olivecity.com.tr