İstanbul Anadolu Alışveriş Merkezleri

Akasya AVM

akasya avm

Akasya AVM 6 Mart 2014 tarihinde açıldı. Akasya AVM Türkiye'nin ve dünyanın en tanınmış ve en beğenilen markalarını misafirleriyle buluşturan "Akasya AVM Yeni Nesil Yaşam Kompleksi'', keyifli alışveriş deneyimi, zengin sosyal yaşam seçenekleri ve 10 dönümlük parkı ile metro, metrobüs ve Marmaray'a ulaşım kolaylığı ile hem Anadolu Yakası'nın, hem de İstanbul'un en iddialı projesi olarak açıldı.

Akyaka Park AVM

akyaka park avm logo

Ümraniye Akyaka Park; dört kat üzerinde 140 mağazası, 1.500 kişi oturma kapasitesine sahip geniş yeme-içme alanı, 36 kafe ve restoranı, terasları, hizmet ve eğlence ünitelerinin yanı sıra 3.000 araçlık otoparkı ile hizmet vermektedir. Akyaka Park, 60.000 m2 kiralanabilir alanı ile İstanbul’un en büyük alışveriş destinasyonlarından biri olarak 140 ulusal ve uluslararası markaya ev sahipliği yapmaktadır.

Beşyıldız Alışveriş Merkezi

beşyıldız

Ekşioğlu Beşyıldız Grubu'nun bünyesinde yer alan Beşyıldız Alışveriş Merkezi yeni gelişmekte olan Çekmeköy ortasında 2003 yılında 5000 m2 alan üzerine kurulmuş tasarımının teknolojinin konforunun ve doğanın yarattığı bu yeni yaşamın içinde yer alan Beşyıldız Alışveriş Merkezi Çekmeköylüler'in hizmetine sunulmuştur.

Brandium Ataşehir AVM

brandium

Bünyesinde ulusal ve uluslararası birçok ünlü mağazayı barındıran Brandium Yaşam ve Alışveriş Merkezi; dünya mutfaklarından fast-food’a kadar farklı alternatifler sunan restoranları, bilardo ve bowling salonlarını da kapsayan gençler için özel eğlence merkezleri, çocuk tiyatrosu ve modern sinema salonları, hipermarket, elektronik ve yapı marketleri ile Ataşehir bölgesinin yeni buluşma noktası!

Bulvar 216 Ofis & AVM

bulvar 216 avm logo

Bulvar 216 Ofis & AVM’yi tasarlarken, mevcut arazinin kot farkını kullandık ve birden çok noktadan oluşturulan yaya girişleri ile nefes alan bir avm oluşturuluyor. Yenilikçi cadde konseptiyle alışveriş kültürüne farklı bir bakış açısı kazandıran alanlar, Ataşehir’e benzersiz bir deneyim sunmak için tasarlandı.

Buyaka AVM

buyaka avm logo

Buyaka, ulusal ve uluslararası son moda markaları, özel konseptli çocuk eğlence alanı, teraslı gurme cafe - restoranları ve yeme-içme alanları ile Anadolu Yakası’na yeni bir yaşam tarzı ve farklılık sunuyor.

Canpark Ümraniye AVM

canpark ümraniye avm

Canpark Ümraniye Avm şubatta hizmete açıldı. Alemdağ Caddesi üzerinde, altından metro istasyonu geçen, 200 metre caddeye cephe Canpark Ümraniye Avm hizmete girdi. Canpark Ümraniye Avm 180 Mağaza içermektedir. 2.000 Araçlık Otoparkı mevcuttur. Hergün 10:00 - 22:00 arasında hizmet vermektedir.