World Atlantis Alışveriş Merkezi

World Atlantis Alışveriş Merkezi'nde bir gün...

Bütün alışveriş tecrübelerinizi bir kenara bırakın, alışverişi bir de Atlantis AVM’de deneyin. Alışverişe başlıyoruz...

- İleri teknoloji ve güvenlik sistemleriyle donatılmış otoparkla park sorunu yaşamayın.
- Klasik alışveriş merkezi anlayışının dışında modern bir mimariye sahip olan Atlantis AVM ile rahat bir alışveriş yapın.
- Çocuklarınızın eğlenceli vakit geçirmelerini sağlayan güvenli oyun alanları ile alışverişin keyfine varın.
- Seçkin mağazalar ve her türlü ihtiyaçlarınıza yönelik markalar ile yüksek kalite standartlarında beklentilerinizi maximuma çıkarın.
- Alternatifli menü seçeneklerinin yer aldığı restoran, cafe ve fast food alanlarında güvenilir markalarla ve kaliteli hizmetle buluşun.
- Son teknolojiyle donatılmış ses ve görüntü sistemlerinin yer aldığı sinema ve bowling salonlarında günün stresini atın ve eğlenceli vakit geçirin.
- Ve geleceğin konut anlayışını yansıtan, modern tasarıma sahip Atlantis Residance home-ofislerde işinizin ve hayatın keyfini sürün.

Yaşam keyfiniz için, her şey...
 

world atlantis avm

Atlantis AVM içindeki seçkin restaurant ve cafe-barda otururken kaliteli hizmet ve doyumsuz lezzetlerle, eşsiz teras manzarasının keyfini çıkarın... Dilerseniz kış bahçemizde özlediğiniz mevsimi yaşayın...

250 araçlık açık, 2 katlı 1000 araçlık kapalı otopark, 2600 m2 süpermarket alanı, cafe ve fast food alanları, banka, eczane ve çeşitli hizmet sektörlerine hitap eden mağazaları, akıllı iklimlendirme sistemleri, CCTV kamera ve kayıt sistemleri ile güvenli ve huzurlu bir ortamda rahat bir alışveriş için bütün ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz...

World Atlantis Alışveriş Merkezi Mağazalar

Aradığınız Her şey Burada!

Atlantis AVM, 70.000 m2 kapalı alanda ihtiyaçlarınıza göre mimari planları değişim ve genişletmeye uygun, 22.000 m2’lik kiralanabilir alan içerisinde büyüklükleri 15m2-2500m2 arasında değişen, ulusal ve uluslararası markalara ev sahipliği yapacak 158 adet mağaza bulunmaktadır. Mağazalar farklı sektörlere hitap edebilecek nitelikte katlara göre ayrılmıştır. Mağaza alanları; değişen büyüklüklerde olup işlevsel alanlar yaratmak için birleştirilebilir niteliktedir...

Klasik alışveriş merkezi anlayışının dışında modern bir mimariye sahip olan Atlantis AVM ile rahat bir alışveriş yapın. Seçkin mağazalar ve her türlü ihtiyaçlarınıza yönelik markalar ile yüksek kalite standartlarında beklentilerinizi maksimuma çıkarın...
Profesyonel yönetim ve kiralama sistemi ile sizlere verimli ve sorunsuz bir çalışma ortamı sunuyoruz.

World Atlantis Alışveriş Merkezi Eğlence

Çok uzağa gitmenize gerek yok, Eğlence Burada!..

İleri teknoloji ve eşsiz ses sistemi ile donatılmış toplam 1000 kişiyi aşkın kapasiteye sahip sinema salonlarıyla vizyondaki filmleri konfor içerisinde izleme ayrıcalığını yaşayın.
Arkadaşlarınızla birlikte vakit geçirmek için zevkli bir aktivite aradığınızda aklınıza ilk gelecek eğlence: Bowling ve bilardo salonlarımız...
World Atlantis Alışveriş Merkezi’nde yer alan buz pistinde çocuklarınız ve siz farklı heyecanların cazibesine kapılacaksınız...
Çocuklarınız güvenli oyun alanlarında eğlenceli vakit geçirirken, siz de rahatça alışveriş yapmanın keyfine varın ya da eğlence salonlarında günün stresini atın.

World Atlantis Alışveriş Merkezi Ulaşım

TEM’den (E-80) : TEM’den Pendik/Sabiha Gökçen Havalimanı/Kurtköy kavşağından çıkınız, gişelerden 50 m sonra 1.sapak olan Kurtköy tabelasından dönünüz. Yaklaşık 1 km hiçbir yere sapmadan ilerledikten sonra karşınıza çıkacak döner kavşaktan sağa Yenişehir mahallesi oku yönüne dönünüz. 100 metre sonra World Atlantis Alışveriş Merkezi’nde olacaksınız.

E-5’ten (D-100) : E-5’ten giderken Sabiha Gökçen Havalimanı yönüne dönünüz. Kaynarca Kavşağını ve Aydınlı sapağını geçip, Sabiha Gökçen Havalimanı/Akfırat kavşağında Sabiha Gökçen Havalimanı yönüne dönünüz. Yaklaşık 500 metre sonra Kurtköy/Sultanbeyli sapağına giriniz. Kurtköy/Pendik yönüne doğru devam ediniz. 500 metre sonra önünüze gelecek döner kavşaktan düz devam ettikten 100 metre sonra World Atlantis Alışveriş Merkezi’nde olacaksınız.

Sahil Yolundan : Pendik/Tersane çıkışında İstanbul Park/Çevreyolu oku yönüne dönünüz. Sabiha Gökçen Havalimanı/İstanbul Park/Kurtköy tabelasını takip ediniz. E-5 Sabiha Gökçen Havalimanı kavşağı köprüsü üzerinden geçiniz. Kaynarca Kavşağını ve Aydınlı sapağını geçip, Sabiha Gökçen Havalimanı/Akfırat kavşağından Sabiha Gökçen Havalimanı yönüne dönünüz. Yaklaşık 500 metre sonra Kurtköy/Sultanbeyli sapağına giriniz. Kurtköy/Pendik yönüne doğru devam ediniz. Karşınıza çıkacak döner kavşaktan düz devam ettikten 100 metre sonra World Atlantis Alışveriş Merkezi’nde olacaksınız.

Worl Atlantis Alışveriş Merkezi’nin Çevresindeki Bilinen Merkezler

- İstanbul’un yeni merkezi Kurtköy’de
- Sabiha Gökçen Havaalanı karşısında
- Formula 1 Pistine 8 km
- Okan Üniversitesi' ne 8 km
- Sabancı Üniversitesi' ne 5 km
- Koç Lisesi' ne 5 km
- İleri Teknoloji Endüstri Fuarı’na 1 km
- Fuar Alanına 500 m
- Pendik Ro-Ro Limanı’na 10 km
- Pendik-Yalova Hızlı Feribotuna 12 km
- E-5 ‘e 10 km TEM’ e 2 km

NOT : Mağaza Bilgileri Güncellenmektedir.

Eğlence

      AFM Sinemaları , Playland , Tılsımlar Kum Boyama

Sağlık & Kozmetik

      Atlantis Eczane , You & Me Parfümeri

Elektronik & İletişim

      Avea , Türk Telekom , Turkcell , Vodafone

Yiyecek & İçecek

      Bay Fiko Kumpirci , Bereket Döner , Burger King , Motta , Sandwichman , Turkishi Kebap

Ev Eşyası & Aksesuar

      Beko

Kuru Temizleme

      Dryman

Banka

      Garanti Bankası , İş Bankası

Ev Tekstili

      İssimo Home

Muftak Aksesuar Dekorasyon

      KRC

Kuaför / Güzellik Merkezi

      Mehmet Tatlı

Bay / Bayan Giyim

      Mol

Takı & Aksesuar

      Takıştır Bijuteri

Yapı Market

      Tekzen

İletişim

Adres     : Yenişehir Mah. Osmanlı Bulvarı Kurtköy/Pendik/İstanbul
Telefon : 0 216 4828465 0 216 4828465
Fax     : 0 216 4828464
E-Posta : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.