İstanbul Avrupa Alışveriş Merkezleri

212 İstanbul Power Outlet AVM

212 avm logo

Birçok yerli ve yabancı markanın outlet mağazasına ev sahipliği yapmakta olan 212 İstanbul Power Outlet , sektörün gücünü aynı çatı altında tüketiciye ulaştırırken Türkiye’ye yeni gelmek isteyen yabancı markalar için de bir cazibe merkezi olmaya devam etmektedir.

A Plus Ataköy Alışveriş Merkezi

ataköy plus avm

Açıldığı 14 Nisan 2010 yılından bu yana Stil sahibi, marka algısı yüksek, zengin damak tadına sahip lezzetler sunan, kültürel ve sanatsal etkinlikler ile kendini sürekli geliştiren, yüksek sosyal sorumluluk bilinci ile “yanı başınızdaki en kaliteli alışverişin adresi “sloganı ile yola çıkan A Plus Ataköy AVM, alışveriş konseptine yepyeni bir soluk getirmek amacı ile alışveriş anlayışında fark yaratan hizmetini ve seçkin markaları tüketiciyle buluşturmaktadır.

Airport AVM (Outlet) Alışveriş Merkezi

Bakırköy Yeşilköy, Yeşilyurt, Florya, Ataköy gibi konut alanlarının merkezinde, Atatürk Havaalanı,İstanbul Dünya Ticaret Merkezi, ve CNR gibi pek çok iş merkezinin yer aldığı önemli bir lokasyonda hizmet veren Airport Outlet Center yılda 8 milyon kişiye hizmet veriyor.

Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi

Akkök Şirketler Grubu'nun gayrimenkul sektöründeki iştiraki Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. tarafından hayata geçirilen Akbatı Residences & Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi Esenyurt-Bahçeşehir Bölgesi'nde konumlanmaktadır.

Akmerkez Alışveriş Merkezi

akmerkez logo

Ayda 1-1.5 milyon insan tarafından ziyaret edilen (hafta içi 40-45 bin, hafta sonu ve özel günlerde 70 bin ve üzeri) her gün 10:00-22:00 arası hizmet veren Akmerkez Alışveriş Merkezi'nde temizlik, güvenlik ve genel bakım konularında; 120 kişilik temizlik, 146 kişilik güvenlikle birlikte, 116 kişiden oluşan teknik ve yönetim kadrosu görev yapmaktadır. 

Akvaryum Alışveriş Merkezi

Bayrampaşa'da ilk alışveriş merkezi olma özelliğini taşıyan Aquarium Alışveriş Merkezi'nin ünü ilçe sınırlarını aşmış durumdadır. Bayrampaşa'da ilk alışveriş merkezi olma özelliğini taşıyan Aquarium Alışveriş Merkezi bir yıldır sürdürdüğü düzenli aktiviteler ile İstanbul’un en iyi alışveriş merkezleri arasında olup ve keyifli alışveriş imkanı sunmaya devam ediyor.

Aqua Florya AVM

aqua florya avm

Aqua Florya Alışveriş ve Yaşam Merkezi, sıradan alışveriş merkezi anlayışını değiştirecek yepyeni bir konsepte sahip.