White Hill AVM

white hill avm logo

White Hill AVM Genel Koordinatörü Özgür Gül, 2012 yılında yenilenen marka karması ve geçtiğimiz aylarda hizmete giren sinema salonlarıyla bölge halkının ihtiyaçlarını karşıladıklarını ve bölgeye değer katan bir AVM olduklarını kaydetti.

Mağazalar Cafe & Restaurant Ulaşım

Eyüp’ün ilk AVM’si olarak 2011 yılında hizmete giren White Hill AVM, bölgenin çekim merkezi olma yolundaki çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. AVM ziyaretçilerinden ve bölge halkından gelen talep ve isteklere her zaman önem verdiklerini ve bu doğrultuda yapılanmalarını sürdürdüklerini belirten White Hill AVM Genel Müdür Özgür Gül, son olarak geçtiğimiz eylül ayında 5 salonlu bir sinemanın AVM’lerinde açıldığını halk tarafından ciddi bir ilgi ile karşılaştıklarını söyledi.

white hill avm

Özgür Gül, açıklamalarına şöyle devam etti: İlçemizde öncesinde bir sinema yoktu. Bölge halkı vizyondaki filmleri izleyebilmek için toplu ulaşım araçlarıyla civar ilçelerdeki AVM’lere ya da sinema salonlarına gitmek durumunda kalıyordu. Bölgemizin bu anlamda ihtiyacını karşıladığımıza inanıyoruz. Son teknoloji ve modern yasıyla dikkat çeken sinemamız 5 salondan oluşuyor. Bunlardan bir 3D olarak hizmet veriyor. Halkımız artık vizyondaki son filmleri White Hill AVM’de bulunan sinema salonlarında izleyebilecekler.”

Eyüp/Alibeyköy bölgesinde yaşayan insanların alışverişlerini gerçekleştirebilecekleri, aynı zamanda hoş vakit geçirecekleri bir konsept geliştirdiklerini ifade eden Gül, “White Hill AVM, Eyüp-Alibeyköy-Sultangazi-Küçükköy bölgelerine hitap edebilen, lokasyon olarak AVM’si olmayan bir bölgede. Bu lokasyonda hizmet veren ilk AVM olması yaptığımız işin önemini bir kat daha ortaya koyuyor. Burada yaşayan tüketiciler kendilerine uzak mesafede olan Bayrampaşa, Şişli, Taksim, Levent bölgelerine gitme gereği duymadan kendi bölgelerindeki White Hill AVM’den tüm ihtiyaçlarını karşılayabiliyor” diye konuştu.

BUTİK AVM KONSEPTİ
White Hill AVM’nin 16 bin 500 metrekare arsa alanı üzerine kurulu, 5 bin 500 metrekare kiralanabilir alana sahip butik bir AVM olacağını kaydeden Gül, AVM konseptini belirlerken bölgenin müşteri profili hakkında yapılan PR çalışmalarının verilerini kullandıklarını, bölgenin ihtiyaç duyduğu tüm AVM hizmetlerinin bünyelerinde olduğunu belirtti.

64 MAĞAZA İLE HİZMET VERİYOR
AVM’lerinde bölge halkının ilgisini çekecek yenilikleri sağladıklarını kaydeden Gül, amaçlarının White Hill AVM’ye gelen ailelerin alışveriş yaparken keyifli vakit geçirmelerini sağlamak olduğunu vurguladı. Gül sözlerine şöyle devam etti: “Doğru markaları bünyemizde konuşlandırmak amacıyla hem alışveriş merkezi hem de yaşam merkezi formatına uygun bir yapı oluşturduk. Alışveriş merkezimizde LCW, Migros, Burger King, Playland, 5 salonlu Cine Star sinemaları gibi önemli markalarımız hizmet veriyor. Ayrıca, açık alanlara sahip kafe & restoranlarımız var.”

Yüzde 100 mağaza doluluk oranıyla hizmet verdiklerini ifade eden Gül, AVM’lerinde 64 adet mağaza ve 10 adet stant bulunduğunu, bölgenin yeni çekim merkezi olmayı hedeflediklerini söyledi ve şöyle devam etti: “Tüketicilerin ihtiyaçları her geçen gün değişiyor. Bu değişime ayak uydurmak gerekiyor. Biz de bu değişime sürekli takip ediyoruz. Tüketicilerimize daha iyi hizmet sunabilmek için çalışıyoruz ve AVM’mizde görmek istedikleri markaları buraya getiriyoruz.”
MARKA KARMASI GELİŞİYOR
AVM ziyaretçilerinden aldıkları talep ve beklentiler doğrultusunda marka karmalarını geliştirdiklerini belirten Gül, “Bölge halkının White Hill AVM’de görmeyi istediği markaları bünyemize katmak istiyoruz. Bu doğrultuda 2012 yılında yeni markaları bünyemize kattık. 2013 yılında da bu devam edecek. Şu anda çok önemli bir fast food markası olan Burger King ve en büyük çocuk eğlence merkezi olan Playland ı bünyemize katmış bulunmaktayız. Bu markamızla birlikte daha güçlü bir marka karmasına sahip olacağız” diye konuştu.

White Hill AVM Mağaza Listesi

MAĞAZA TELEFON KAT
Acar   Zemin
Altınyıldız   Zemin
Aydi   Zemin
Blue Petrol   1. Kat
Bücürük   Zemin
Cazador    
Cine Star Sinema   Zemin
Dagi   Zemin
Esdem    
Eyfel   Zemin
Gece ve Trendy   1. Kat
Gratis    
Lc Waikiki 0212 627 42 22 Zemin
Lescon 0212 427 91 08 Zemin
Madame Coco 0212 625 63 56 Zemin
Migros 0850 310 23 21 -1. Kat
Mivemellat   1. Kat
New Lady   Zemin
Oxyd   1. Kat
Oyuncak Merkezi   1. Kat
Passion Line   1. Kat
Penti 0212 427 01 18 Zemin
Polaris 0212 627 78 00 Zemin
Sabra   1. Kat
Sofiano Kitap   Zemin
Şarpa   Zemin
Tekbir   Zemin
Turkcell   -1. Kat
Vicco 0212 626 88 55 Zemin
Yekta Gümüş   Zemin

White Hill AVM Cafe & Restaurantlar

MAĞAZA TELEFON KAT
Bereket Döner 0212 625 42 48 1. Kat
Burger King   Zemin
Gazi Çiğköfte   1. Kat
Kahve Deposu   1. Kat
Kumpir Max   1. Kat
Pizza Tomato   1. Kat
Simit Sarayı 0212 356 12 00 Zemin

İletişim

Adres: : Karadolap Mahallesi Atatürk Bulvarı No:13 Alibeyköy – İstanbul
Telefon: 0212 427 37 54
Fax: 0212 427 37 53
E-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.