Kemer Mall Alışveriş Merkezi

Alışverişi Kemer'e Getirdik... Kemermall'a Hoşgeldiniz... Hızla ve düzenli olarak gelişen Göktürk - Kemerburgaz bölgesinde büyük ihtiyaç duyulan alışverişte iyi hizmet ve markalarla birlikte içinde eğlence, sporu barındıran bir mekan yaratılmıştır.

AVM Bilgileri Güncellenmektedir.

Yeşilin doğayla bütünleştiği, kemerlerinin tarihi dokuyu yansıttığı Göktürk ve Kemerburgaz bölgesinde yer alan Kemermall Alışveriş Merkezi, doğa ile iç içe keyifli alışveriş ve eğlence imkanı sunmaktadır.

Göktürk-Kemerburgaz Bölgesinde, İstanbul Caddesinde yer almaktadır. Kemermall Alışveriş Merkezi bünyesinde; Bowling, Buz Pateni Pisti, Kayak ve Snowboard Pisti ile spor aktivite alanları ve Çocuk Eğlence Merkezi, yerli ve yabancı ihtisas mağazaları, cafe ve restaurantları, çeşitli hizmet sektörleri ile hizmet vermektedir. İnşaatı 20 ay gibi kısa bir sürede tamamlanan alışveriş merkezimiz 2007 yılında faaliyete geçmiştir. Butik alışveriş merkezi anlayışıyla hizmet veren Kemermall Alışveriş Merkezi, gerek alışveriş gerekse eğlence yaşam tarzında Göktürk ve Kemerburgaz bölgesinde önemli bir merkez haline gelmiştir. Kemermall Alışveriş Merkezi konsepti, modern mimarisi ile Göktürk ve Kemerburgaz’da büyük ihtiyaç duyulan modern alışveriş açığını kapatacak ve hedef kitlemizin taleplerini karşılayacaktır. Kemermall Alışveriş Merkezi'miz bünyesinde yer alan markalar da bu bölgedeki hedef kitlesine uygun seçkin ve uluslararası markalardır.
 

kemer mall


Kemermall Alışveriş Merkezi Kayak Keyfi

12 ay kayak keyfi başka nerde var? Dağı ayağınıza getirdik, KemerMall'dayız...

Artık kayak ve snowboard öğrenmek için, zaman ayırmanıza ve koşturmanıza hiç gerek yok. Çünkü dağı ayağınıza getirdik!.. Amacımız; kayak ve snowboard öğrenmek isteyen herkese, yaşı, düzeyi, tekniği ne olursa olsun, kayak ve snowboard'u bilinçli bir şekilde öğreterek, doğanın en hırçın güzelliklerini sunan dağlarda, kar keyfini coşkuyla yaşamalarını sağlamaktır.

Kemer Ski & Snowboard Club : Yıldırım Candan - 0 532 255 02 25 0 532 255 02 25

Kemermall Alışveriş Merkezi Bowling

Cosmic Bowling Kemermall'da,,,

kemer mall

 

Kemermall Alışveriş Merkezi bünyesinde Cosmic Bowling, sadece bir bowling salonu olmanın dışında lezzetli tatları ile restaurant & cafe'si ve oyun makineleri bölümü ile sizleri bekliyor...

Saturn Cosmic Bowling, 6 hatlı Bowling Salonu, ayrıca 3 hatlı VİP Bowling Salonu, 150 kişilik resturant ve cafesi, çocuk eğlence üniteleri ile müşteri memnuniyetini faaliyetlerinin odak noktası olarak belirlemiştir. Özel turnuvaların yanı sıra yaş günleri ve parti gibi özel eğlence geceleri sizlerin tercihlerine göre düzenlenmektedir.

Rezervasyon : 0 212 360 38 01  0 212 360 38 01

 

Kemermall Alışveriş Merkezi Ulaşım

Kemerburgaz; geçmişte İstanbul'a Istıranca ormanlarından su taşıyan kemerlerin en güzel örnekleri Kemerburgaz çevresindedir. Bu kemerler zaman ayak direyen birer mimarlık harikasıdır. Roma ve Bizans dönemlerinde de kullanıldığı söylenen kemerlerin önemli bir bölümü Mimar Sinan eseridir.

Kemerburgaz'a birkaç yoldan gidilebilir. Belgrat Ormanı içinden geçen Kilyos Yolu ile; Büyükdere'den Sarıyer Yolu'na dönerek Çayırköy üzerinden veya E-6 Otoyolu'nun Okmeydanı - Kemerburgaz ayrımından çıkarak Hasdal Kışlası'nın yanından, TEM bağlantısı ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü sayesinde İstanbul şehir merkezine çok yakın olan Kemerburgaz, Levent'e 15, Taksim'e 20, Atatürk Havalimanı'na 25 dakika ulaşım imkanı sağlar.
 

 

İstanbul Caddesi, Selanik Bulvarı No: 157 34075 Kemerburgaz Eyüp - İstanbul

0 212 360 37 83 - 84

0 212 360 37 87