Marina Park Ataköy

Galleria Alışveriş Merkezi, Sheraton İstanbul Ataköy Hotel, Ataköy Marina Hotel ve Ataköy Marina'dan oluşan turizm kompleksinin yatırımcısı olan Dati Yatırım Holding A.Ş., dünyanın değişen trendlerine uygun projelerine bir yenisini daha ekledi. Dati Yatırım Holding, Marina Park ve Marina Park Residence'ı, Temmuz ayından itibaren hizmete açmaya başlayacaktır.

Mağazalar Cafe & Restaurant Ulaşım

Marina Park içersindeki mağazalar sokağı ile alışveriş merkezi konseptine yeni bir bakış getirirken, cafe ve restoran alanları ile hem iş hem de özel yemeklerin yeni adresi oluyor. Turizm, denizcilik ve alışveriş sektörünün gelişmesine büyük katkı sağlayacak olan Marina Park, bölgenin yeni yaşam ve çekim merkezi olacak. Ziyaretçilerin her türlü ihtiyacını karşılayabileceği Marina Park, bünyesine kattığı ünlü cafe, restoran, tekstil ve diğer markalar ile alışverişin, eğlencenin ve keyfin yeni buluşma noktası. Sade, modern ve doğaya uyumlu mimarisiyle bölgeye farklı bir soluk getiren Marina Park, ziyaretçilerine İstanbul'un eşsiz güzelliklerini sunuyor.


Marina Park'a yürüme mesafesindeki Galleria Alışveriş Merkezi'nden, aynı kompleks içinde yer alan Sheraton İstanbul Ataköy Hotel'in eşsiz spor olanaklarına kadar sosyal yaşamınızı zenginleştirecek her şey sizinle buluşmayı bekliyor.
 
Panaromik deniz manzaralı Marina Park Residence ise sunduğu seçkin hizmetleri, lüks ve konforu ile sakinlerinin tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor. Marina Park Residence'ın her detayı kendinizi ayrıcalıklı hissetmeniz için tasarlandı.
 
Şehrin gri renginden yorulan ruhunuza mavinin huzurunu getiren Marina Park Residence, sosyal ve sportif olanaklarıyla da yeni yaşamınızda ihtiyaç duyduğunuz tüm konforu sunuyor.

Birbirinden göz alıcı 20 residence, 70 m2'den başlayan büyüklükte, 1+1, 2+1,3+1 gibi farklı seçeneklerden oluşuyor. Hepsinin ortak özelliği ise misafirlerini masmavi denizle buluşturacak olan eşsiz terasları. Akıllı ev konseptiyle tasarlanan Marina Park Residence'ları kendi tarzınıza ve önceliklerinize göre şekillendirebilmeniz için dekorasyonlu ve dekorasyonsuz seçenekleri sizi bekliyor.
 
Atatürk Havalimanı'na 8 km, Yenikapı İskelesi'ne 6 km, Eminönü'ne 9 km, Taksim Meydanı'na 11 km uzaklıkta… Bakırköy Deniz Otobüsü İskelesi'ne yürüme mesafesinde. Marina Park ve Marina Park Residence bölgenin buluşma noktasında misafirlerini bekliyor.

Marina Park Ataköy Mağaza Listesi

MAĞAZA TELEFON KAT
MARİNA YAT MOTOR 0212 661 79 90  
KARİNA 0212 560 40 04  
ALFA BETA 0212 661 72 52  
BÜŞRA PIRLANTA 0212 559 44 01  

Marina Park Ataköy Cafe & Restaurantlar

MAĞAZA TELEFON KAT
KOMŞU FIRIN    
MADO    
SANSENDO    
KAHVE DÜNYASI    
BIG MAMMA\'S    
NAMLI KEBAP & STEAK HAUSE    
ROBERT'S CAFE    
PUPPA    
DODICCI    
HARDAL    
KAZANCILAR    
BENZIN CAFE    
ERTEKİN ANTİK HOUSE CAFE    
SALLASH KARAOKE&DANS BAR    
KAHVE DURAĞI    

İletişim

  Adres:Ataköy Marina ve Yat İşletmeleri A.Ş.Sahil Yolu , 34158 Ataköy – İstanbul / Türkiye
  Telefon: 0 212 559 98 11
  Fax: 0 212559 95 75
  E-posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.