Kardiyum Alışveriş Merkezi

Şimdi, İstanbul Taşdelen'in merkezinde yeni bir hayat başlıyor. Taşdelen'in kalbi Kardiyum'la atıyor. Yeni yaşam merkezi Kardiyum, tüm Taşdelenliler'i şehrin kalbinde buluşmaya çağırıyor…


2010 Yılında Ankor Holding çatısı altında Gülderen İnşaat bünyesinde kurulan Kardiyum Alışveriş ve Yaşam Merkezi, isminin anlamı gibi, kurulduğu lokasyona ilk günden bu yana vazgeçilmez sosyal bir yaşam alanı sunuyor. Toplam 4 kat üzerine 15000 m2 alana yayılmıştır. Türkiye’de en çok sosyal sorumluluk projesini üstlenen bu anlamda dev bir yaşam merkezidir.

Ziyaretçilerimizin beğenilerine önem vererek, her yaş ve zevk grubuna uygun alternatifler sunmaktayız. Çocuklu ailelere yönelik oyun ve eğlence odaları, yemek katı ve sıra dışı sosyal aktiviteleri ile “Aile odaklı eğlencenin” merkezi olmayı hedefliyoruz.

Merkezimizde hem açık hem de kapalı bölümlerimiz mevcut. Kapalı bölümlerimizdeki cam tavanlar güneş ışığını içeri alıyor. Böylece ziyaretçilerimiz kapalı alan konforu ve açık alan ferahlığını aynı zamanda yaşıyorlar.

Merkezimizde tüm mimari detayların, teknik çözümlerin, hizmet ve sunumun en yüksek kalitede olması gerektiğine inanıyoruz. Ağaçlandırılmış açık alanda oturmanın sohbete kattığı keyif, mahalle esnafı ile dost olabilmek… Hepsini tek mekanda çeşitlilik içinde sunuyoruz. Katlanan mutluluklarınız için..

Adres: Taşdelen Merkez Mah. Turgut Özal Bulvarı No:127 Taşdelen / Çekmeköy / İSTANBUL

Tel: 0 (216) 484 85 83

Fax: 0 (216) 484 85 75

E-mail: info@kardiyum.com