İzmir Alışveriş Merkezleri

Agora Alışveriş Merkezi

AGORA Alışveriş Merkezi'nin yerleşim konumu: İzmir'in merkezine sadece 15, Üçkuyular Feribot İskelesi'ne 7, Adnan Menderes Havaalanı'na 20, Çeşme'ye 30, Aydın'a ise otobandan sadece 45 dakikalık mesafede bulunmaktadır. 

Asmaçatı AVM

asmaçatı avm logo

İzmir Balçova’da Ege’ye özgü bir mimariye sahip olan “Asmaçatı Alışveriş ve Buluşma Noktası”, butik tarzı ve adı ile Ege’nin vazgeçilmezi olan “çardak altı sohbeti” konseptine göre inşa edildi. Asmaçatı ABN, Tabanlıoğlu Mimarlık tarafından tasarlanarak, Ark İnşaat tarafından hayata geçirildi.

CarrefourSA Karşıyaka Alışveriş Merkezi

carrefoursa karşıyaka avm

Carrefoursa Karşıyaka AVM İzmir Mavişehir semtinde, Cahar Dudayev Bulvarı üzerinde bulunan CarrefourSA Karşıyaka AVM; metro, otobüs ve taksi gibi şehir içi ulaşım servislerine olan yakınlığı itibariyle ziyaretçilerine rahat ve kolay ulaşım imkanı sunmaktadır.

Ege Park Mavişehir Alışveriş Merkezi

Karşıyaka Bostanlı merkez olmak üzere, tüm İzmir ve Ege Bölgesi’ne hizmet vermek amacıyla 1999 yılında açılan Ege Park Mavişehir Alışveriş Merkezi, kısa zamanda alışveriş ve eğlence anlayışına getirdiği kalite standardıyla sadece alışveriş değil, İzmir’in bir yaşam merkezi haline dönüşmüştür.

Ege Perla AVM

ege perla avm

Ege PERLA'nın yaklaşık 25.000 metrekare kiralanabilir alana ve yarı açık konsepte sahip alışveriş merkezi içinde keyifli bir mola seçeneği sunan sinema, eşsiz lezzetleri ile şık cafe ve restoranlar, seçkin markalara ulaşılabilecek mağazalar...Hepsi şehrin ritmini ve eğlencesini içinde barındıran Ege PERLA Alışveriş Merkezi’nde.

EgePark Balçova

ege park barnova logo

İzmir' in ilk alışveriş merkezlerinden olan EGE PARK' ın ikinci şubesi olarak BALÇOVA İlçesinde toplam 55.000 m2 inşaat alana sahip olarak alışveriş merkezi ve otel projesinin birlikte olduğu bir yapı olarak inşa edilmiş ve Alışveriş Merkezi bölümü 19 Aralık 2009 tarihinden itibaren müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır.

Forum Bornova Alışveriş Merkezi

forum bornova logo

Forum Bornova ile Türkiye'ye yepyeni bir "Yaşam Merkezi" anlayışı sunmaktadır. Ege Bölgesinin ve İzmir'in ilk açıkhava alışveriş merkezi olan Forum Bornova, değişimin, eğlencenin, yeniliğin ve alışverişin yeni merkezi olmaya devam ediyor.

İzmir Optimum Outlet

izmir optimum outlet

Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş.(RGY)’nin Türkiye’deki AVM kavramına yepyeni bir boyut getiren Optimum Outlet zincirinin en son halkası İzmir Optimum, kapılarını 30 Mart’ta açtı.