Kocaeli Alışveriş Merkezleri

41 Burda AVM

41 burda avm logo

Şevket Sabancı ve ailesi tarafından 2000 yılında kurulan Esas Holding Esas Holding; 41 Burda ile Kocaeli'ye yepyeni bir keyif, eğlence ve mutluluk getiriyor. 21 Ocak'ta açılması planlanan 41 Burda AVM seçkin markaları ile Kocaeli'ye farklı bir hava getirecek.

Arasta Park Alışveriş Merkezi

arasta park logo

Şehir merkezine 5km. E6 (Otoban ) girişine 900 metre, D100 karayoluna 300 metre mesafede bulunan Arastapark Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Kocaeli İlinin en büyük yerleşim alanı olan Yahya Kaptanda hizmet vermektedir. Kocaeli genelinde bulunan tüm Alışveriş Merkezleri birbirine yakın mesafede bulunurken Arastapark AVM bulunduğu bölgede, ulaşım kolaylığı, rahat trafiği ve geniş otoparkı ile tek olma ayrıcalığını taşıyor.

Dolphin Center AVM

dolphin center

Dolphin Alışveriş Merkezi İzmit’in alışveriş hayatını baştan sona değiştiriyor. Sinemadan, alışverişe, eğlenceden, farklı mağaza ve marka alternatiflerine kadar aradığınız herşeyi sınırsız alışveriş keyfiyle sizlere sunuyor. Yani hayatınız değişiyor.

Gebze Center AVM

Gebze ve çevresinin büyük merakla beklediği Gebze Center, meraklıları ile buluştuğu günden bu yana tüm Gebzelilerin hayatının ayrılmaz bir parçası haline geldi.

İzmit Outlet Center

Üreticilerin, ellerindeki stokları daha hızlı eritebilmeleri amacıyla bir merkez altında toplanmalarına olanak sağlayan Outlet Center İzmit, alışverişin yanında bütün ihtiyaçların karşılanabileceği ve ziyaretçilerin daha fazla zaman geçirebilecekleri bir mekan olarak tasarlandı. İlk örnekleri 1980′li yılların başında ABD’de görülen Outlet’in en önemli özelliği, kaliteli markaların seri sonu ve üretim fazlası mallarını yıl boyu süren özel indirimlerle halka sunmasıdır.

Ncity Alışveriş Merkezi

ncity logo

KAYATÜRK  ailesinin 2006 yılında hayata geçirdiği  NCITY Alışveriş Merkezi Kocaeli ‘nin en fazla ziyaret edilen alışveriş, yaşam stili ve eğlence merkezidir.23 Aralık 2006 yılında ki açılışından bu yana müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmetin öncüsü olan NCITY  keyifli alışveriş geçirebileceğiniz  eşsiz deniz manzaralı terasıyla, sinemalarıyla ulusal ve uluslar arası  92 adet markasıyla size mükemmel bir alışveriş deneyimi yaşatıyor.

Symbol 262 Kocaeli AVM

symbol kocaeli

Kocaeli’nin yeni sembolü Symbol 262 Turkmall ile hayata geçiyor. Toplam kiralanabilir alanı yaklaşık 120.000 metrekare olan Symbol AVM açıldı.