Giriş

Nata Vega Outlet

  • Kategori: Ankara

Yaşam merkezimiz, ismini güneşten 50 kat daha parlak bir yıldız olan Vega'dan almaktadır. Başkent'in en parlak yıldızı NATA VECA'nın logosundaki 4 yıldız, çekirdek bir aileyi temsil etmektedir. Çünkü NATA VECA, herkes için; rengarenk bir dünyadır.
Yaşamın sıcak, eğlenceli, keyifli, samimi olduğu NATA VECA yıldızlarının dinamik ve yükseklere uzanan çizgisi, onun daima yenilenen, daha iyiyi hedefleyen bakış açısını temsil eder.

98 metre ile Türkiye'nin en uzun akvaryum tüneline sahip olan NATA VEGA'nın dev akvaryumu 5000 m2'd ir

NATA VEGA Outlet Center, Türkiye'de bir ilke imza atarak; dünyaca ünlü otomobil markalarının seçkin modellerinin bulunduğu showroom'larıyla, yine bu markaların yetkili teknik servislerini bir arada sunuyor.

NATA VEGA Outlet Center'ın en önemli cazibe merkezlerinden biri olacağı öngörülen 5.000 m2'Iik dev akvaryum, 98 metrelik tüneliyle de Türkiye'nin en uzun tünelli akvaryumu olma sıfatına sahip olacaktır.
Bunların yanı sıra bu dev akvaryum, ziyaretçilerine 360 derecelik bir akvaryumun ortasında yemek yeme deneyimini tattıracaktır.
NATA VEGA Avlu olarak adlandırılan açık alışveriş merkezinde dünyaca ünlü markalardan oluşan oto showroom bulunmaktadır. Bu showroom'da sıfır araç satışının yanı sıra marka show'lari da gerçekleştirilecek ve markaların yetkili teknik servisleri yer alacaktır.
Sinema, eğlence parkı, oyun alanı, konferans ve tiyatro salonu gibi alanların yanı sıra eğlence ve aktivite alanında ses getirecek yeniliklere ev sahipliği yapacak olan NATA VECA Outlet Center, estetik mimarisiyle de dünyadaki rakiplerini aratmayacak nitelikte olacaktır.

NATA VEGA Pazar katında ayrıca Ankaralılar'ın en eski ve en sevdiği bölgelerden biri olan Ulus Hali konseptiyle oluşturulan şehir dokusu yer alacaktır.

Yer
Doğukent Bulvarı, 06480 Mamak, Turkey
Hakkında
Nata Vega Outlet Center
Telefon
+903123905555
İnternet Sitesi
http://www.natavega.com.tr