Muğla Alışveriş Merkezleri

Avenue Bodrum AVM

avenue bodrum avm logo

Sizi yeni aşkınız ile tanıştırdık… Bodrum’a gelip de aşık olmayan var mıdır? 2013 yazında daha önce hiç görmediğiniz ve yaşamadığınız bir aşk yaşadınız.  Yeni aşkınız Avenue Bodrum 31 Mayıs’ta sizlerle buluştu... Alışveriş, Eğlence, Tiyatro Hepsi Bir Arada ve Yanı başınızda Bodrum’da…

Bodrum Midtown AVM

Karakaya Group şirketlerinden Mia A.Ş. tarafından yürütülen Midtown Alışveriş Merkezi projesi, Bodrum Yarımadası’nın  ‘ticaret merkezi’ olarak nitelendirilen Ortakent mevkiinde, 77 bin 500 m²’lik arsa alanı üzerinde yer almaktadır. Perakende sektörü öncülerinin yanı sıra; okul, hastane ve üniversite kampüslerinin mevcudiyetiyle canlı bir yaşama sahip olan Ortakent, yarımadanın her noktasından kolayca ulaşılabilen bir konuma sahiptir.

Milta Bodrum Marina

7 yılı aşkın süredir % 110 doluluk oranına erişen ve Akdeniz’in en iyi on marinası içinde yerini alan Milta Bodrum Marina, bünyesinde konaklayan misafirleri ve Bodrumlular için birbirinden kaliteli yeme – içme mekanları, eğlence & sosyal tesisleri ve seçkin markaları bir araya getiren çarşısıyla karada da hayatı kolaylaştırıp eğlenceli hale getiriyor.

OASIS Bodrum Alışveriş, Kültür ve Eğlence Merkezi

7 Nisan 1998 yilinda hizmete giren OASIS Alisveris Kültür ve Eglence Merkezi, alisveris üniteleri, eglence mekanlari, çocuk oyun alanlari, her çesit damak tadina hizmet veren yeme-içme isletmeleri, otopark alanlari ve keyifli atmosferi ile Bodrum’un vazgeçilmez çagdas yasama alanidir. Alisveris, kültür ve eglence hizmetlerinin ayni mekanda 24 saat kesintisiz güvenlik ve temizlik ekipleri ile desteklendigi, Bodrum’un tek ve en büyük merkezidir.

Pomelon AVM

pomelon avm

Pomelon Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Milas’ın Merkezinde konumlanmış, ulusal ve uluslar arası marka karmasıyla yeni bir yaşam kalitesinin kapılarını 2014 Temmuz’da ziyaretçileriyle buluşturdu.