Sakarya Alışveriş Merkezleri

ADA Alışveriş Merkezi

Adapazarı’nın ilk  alışveriş merkezi ADA kapılarını açtı. Moda, aksesuar, ev eşyası, teknoloji, gıda, oyuncak, kırtasiye, ve dahası… Dünyaca ünlü 90 mağaza sizin için artık bir arada.

Agora Adapazarı AVM

agora adapazari avm logo

28 Mayıs 2015 tarihinde hizmete giren Agora Adapazarı Alışveriş Merkezi; adını Antik Çağ'daki çarşı, pazar, ticaret yeri anlamına gelen `AGORA` dan almıştır. Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmetin öncüsü olan alışveriş merkezi, Sakarya bölgesinde moda ve eğlence anlayışının en dinamik ve yenilikçi adresidir.

Parkshop Outlet

park shop outlet

24 saat açık food court alanına sahip Parkshop Outlet, Tem otoyolu üzerinde karşılıklı yerleşimiyle “İkiz yapı” da Türkiye’nin ilk ve tek alışveriş merkezidir. Yerleşimi, erişimi ve projelendirilmesi ile Avrupa’nın en büyük otoban outlet alışveriş merkezi Parkshop Outlet alt geçit ile yolun karşı tarafına araç geçişini mümkün kılmaktadır.

Serdivan AVM

serdivan avm logo

Geniş, ferah atmosferi ile müşterilerine rahatça alışveriş yapabilme imkânı sunan merkezde, Koçtaş, Migros, Darty gibi yapı marketleri ile teknoloji devlerinin yanı sıra, giyim, aksesuar ve ev tekstilinde birçok mağaza yerini almış bulunuyor.