Agora Adapazarı AVM

agora adapazari avm logo

28 Mayıs 2015 tarihinde hizmete giren Agora Adapazarı Alışveriş Merkezi; adını Antik Çağ'daki çarşı, pazar, ticaret yeri anlamına gelen `AGORA` dan almıştır. Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmetin öncüsü olan alışveriş merkezi, Sakarya bölgesinde moda ve eğlence anlayışının en dinamik ve yenilikçi adresidir.

Mağazalar Cafe & Restaurant Ulaşım

İlk olarak 14 Mart 2003 tarihinde İzmir'de hizmete giren Agora Alışveriş Merkezi; adını Antik Çağ'daki çarşı, pazar, ticaret yeri anlamına gelen `AGORA` dan almıştır. 2003 yılındaki açılışından bu yana müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmetin öncüsü olan Agora Alışveriş Merkezi, İzmir bölgesinde moda ve eğlence anlayışının en dinamik ve yenilikçi adresidir.

agora adapazari avm resim

30 yılı aşkın inşaat tecrübeleri, 12 yılı aşkın alışveriş merkezi geliştirme ve yönetim bilgilerini birleştirerek, perakende sektörünün önde gelen, yenilikçi markalarıyla İzmir’de süregelen iş ortaklığını Adapazarı’nda da devam ettirmeyi hedefleyerek 28 Mayıs 2015'te Agora Alışveriş Merkezleri'nin 2. halkası olan Agora Adapazarı Alışveriş Merkezi Sakarya'da açılmıştır.

Agora Adapazarı Alışveriş Merkezi; giyimden aksesuara, kozmetikten ev tekstiline, müzik-kitaptan elektroniğe, hizmetten büyük mağazalara, sinemadan oyuncağa ve eğlenceye kadar birçok alternatifi beğeniye sunmaktadır.

120’yi aşkın mağazanın yer aldığı Agora Adapazarı Alışveriş Merkezi; cafe, bistro, gurme lezzetler, ünlü markalar ve temalı eğlence merkeziyle ilk’lerin ve en’lerin tek adresi olacaktır. Bünyesinde bulundurduğu Boyner, Stafanel, Mango, Jack & Jones, White & Beige, Gloria Jeans, Lufian, Korkmaz, Tantitoni, , KFC, Usta Döner ve Macaroni gibi bir çok ünlü markayı Adapazarlı'larla buluşturmuştur.

Damak zevkini zenginleştiren ve dünya mutfaklarından çeşitli alternatifleri bir araya getiren gurme restoranları ile misafirlerini saat 22:00'ye kadar ağırlamaktadır.

İçindeki çocuğu yaşatan, 7’den 70’e tüm ziyaretçilere keyifli anlar geçirmeyi vaat eden Agora Adapazarı Eğlence Merkezi, 1450 m2'lik kapalı alanda yer alan yüzlerce ürün grubu ile kendini çocuk hisseden herkese eğlenerek kaliteli zaman geçirme fırsatı sunmaktadır.. İnteractive Video Oyunları, her yaş grubu için Air Hockey, Kiddie Rides Oyun Grupları, Mini Akülü Araç Parkuru, Soft Play Oyun Alanları ile alternatif eğlence seçenekleri sunan Agora Eğlence Merkezi, Namco-Star Wars, Subway Surfers, Sega-Transformers Theater, Temple Run, İce Game-Kung fu Panda, Namco-Pac-man Smach Air Hockey, Sega-Plants , Zombie, İce Game-Golden Fishin, Soft Play Oyun Parkı, Akülü Araç Parkuru, Sega-Hapoon Lagoon ve dünya çapında büyük ilgi gören oyunları sizler için Adapazarı'na getirmiştir. Tüm bunların yanında oynadıkça kazan kampanyası ile ziyaretçilere hem keyifli vakit geçirme hem de eğlenirken kazanma imkanı sunmaktadır.

Adapazarı Agora Alışveriş Merkezi, 2.500 m2’lik 8 sinema salonu ve 1100 kişilik oturma kapasitesiyle vizyona giren ilk filmlerin yeni durağı olmaktadır. En son teknolojiye sahip dijital sinema makineleri, Dolby dijital ses sistemleri, ergonomik özel tasarım koltukları, kişiye özel hizmet anlayışı ile eşsiz hizmet sunan danışma merkezi ve modern mimarisiyle Agora Alışveriş Merkezi, Adapazarlıların yeni gözdesi olacaktır.

Agora Alışveriş Merkezi bulunduğu ilçe olan Adapazarı'nın gelişimine önayak olmuş, çevredeki gayrimenkul fiyatlarını arttırmış, 1500 kişiye sağladığı istihdam ile kalifiye personeli sektöre kazandırmıştır.

Agora Adapazarı AVM Mağaza Listesi

MAĞAZA TELEFON KAT
Armağan Oyuncak    
Atasun Optik    
Avva 0264 502 28 82 1.Kat
Ayakkabı Dünyası    
B&G Store    
Bambi    
Bernardo    
Beta    
Bosch    
Boyner 0264 502 00 92 1.Kat
Carrefour-SA    
Colin's 0264 502 00 44 1.Kat
D'S Damat 0264 502 00 61 1.Kat
D&R    
Damat Tween    
DeFacto 1.Kat
Ekol 0264 502 25 01 1.Kat
English Home    
Esse    
Fenerium    
Flo    
Glingerie 0264 210 15 10 1.Kat
Gratis    
Greyder    
Gülaylar    
Hummel    
Jack&Jones 0264 502 00 65 1.Kat
Journey   Zemin Kat
Karaca Giyim    
Karaca Home    
Kartal Yuvası    
Kemal Tanca    
Kip    
Korkmaz    
Koton    
Krc - Karaca    
Lcw    
LG    
Linens    
Loft    
LTB    
Lufian    
Madame Coco    
Mango    
Mavi    
Mudo    
Mudo Concept    
Opmar Optik    
Panço    
Penti    
Roman    
Saat&Saat    
Samsung    
Sarar    
Schafer  
Stefanel    
Tantitoni    
Tefal    
Teknosa    
Turkcell    
Vestel    
Watsons    
Yatsan Tempur    
Yves Rocher    

Agora Adapazarı AVM Cafe & Restaurantlar

MAĞAZA TELEFON KAT
Baydöner    
Burger King    
Bursa Kebap Evi    
Gloria Jeans Coffes  0264 502 02 05  
Kahve Dünyası    
Kfc    
Mr. Kumpir    
Polen Tantuni    
Popeyes    
Usta Dönerci    
Ziyafe Kayseri Mutfağı    

İletişim

  Adres: Eski Kazım Paşa Caddesi Arabacı Alanı Mahallesi No: 10 Serdivan / SAKARYA
  Sinema Telefon:
  Telefon: 0264 333 20 20
  Fax:
  E-posta: