Şanlıurfa Alışveriş Merkezleri

Abide Park AVM

abide park logo

2008 yılında AVM’miz faaliyete girmiş 4 kattan oluşmakta açık otopark ve kapalı otoparkı mevcuttur. Bu alanda Şanlıurfa’nın en büyük AVM olması özelliği taşımakta ve Şanlıurfa’nın markası olmuştur. Süpermarket, unlu mamulleri, cafe, alanlarıyla hizmet vermektedir. Sosyal açıdan birçok etkinliklere imza atmış ve atmaya devam etmektedir.

Şanlıurfa Piazza AVM

şanlıurfa piazza avm


10 Ekim 2013 tarihinde Şanlıurfa’nın en büyük alışveriş ve yaşam merkezi olarak hizmete açılan Piazza Şanlıurfa’nın en büyük alışveriş merkezi olmuştur.

Urfa City AVM

Çağlar boyu tarihsel,kültürel ve coğrafi özellikleri nedeniyle dünyanın önemli şehirleri arasında yer alan güzel şehrimiz ŞANLIURFA'nın tek alış veriş ve yaşam merkezi olmaktan, sosyal ve ekonomik hayata katkıda bulunmaktan kıvanç duyarak ve bu güzide şehrimizin değerli hemşerilerimize ve dört bir yandan gelen değerli misafirlerimize ; insani değerleri, kültürümüzü, aile değerlerini ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak üst düzey profesyonel yönetimimizle, konusunda uzman güvenlik teknik temizlik danışma birimlerimizle sizlere hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz.