Axess Akaryakıt ve Markette 88TL'ye Varan Chip-para!

  • Kategori: Akbank

axess akaryakit market 88

Axess ile 18 Mart’a kadar, akaryakıt istanyonlarında ve marketlerde tek seferde yapacağınız 88 TL ve üzeri her harcamanıza 8 TL, toplam 88 TL chip-para kazanmak için, ilk harcamanızdan önce SEKİZ yazın, 4566’ya SMS gönderin.

Kampanya Detayları:

Kampanya 18 Şubat – 18 Mart 2015 tarihleri arasında geçerlidir. 18 Mart 2015 saat 23:59’ dan sonra yapılacak işlemlerden kazanım sağlanamayacaktır.
Kampanya kapsamında akaryakıt ve market sektörlerinde, Axess üye işyeri olsun olmasın, tek seferde yapılacak 88 TL ve üzeri her harcamanızda 8 TL chip-para kazanacaksınız.
Kampanyaya dahil olduktan sonra bütün bireysel kredi kartlarınız ile kazanabileceğiniz toplam chip-para 88 TL’dir.
Kazanılan chip-paralar, harcamayı gerçekleştirdiğiniz kartınıza anında yüklenecektir.
Aynı gün içerisinde aynı işyerinden yapacağınız 88 TL ve üzeri ilk harcama kampanyaya dahildir.
İptal edilen işlemlerde chip-para kazanımları da iptal edilecektir.
Kampanyadan Axess, Wings, Fish, Free asıl ve ek kart sahipleri ücretsiz faydalanabilir.
Neo banka kartı ve ticari kartlar ile yapılan işlemler, yurt dışında yapılan işlemler, nakit çekim işlemleri, chip-para ile yapılan alışverişler ve mail order ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
Kampanyadan faydalanmaya başlamak için ilk harcamadan önce SEKİZ yazarak 4566’ya SMS göndermeniz gerekmektedir. Kampanya katılımı, belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından kayıt oldunuz bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.
Kampanyaya asıl kart sahibinin kayıtlı olan telefon numarasından 1 kez SMS gönderilerek kayıt olunması yeterlidir. SMS tutarı; Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL olarak ücretlendirilir.
Kayıt olduktan sonraki işlemler kampanyadan faydalanabilir.
Kampanyadan kazanılan chip-paraların kullanım süresi 15 gündür.
Kampanyada dağıtılacak toplam chip-para ödül tutarı 1.000.000 TL chip-para ile sınırlıdır.
Alışverişin gerçekleştirildiği iş yerinin sistemde kayıtlı sektör bilgisinin doğru olmasının sorumluluğu iş yerine aittir.
Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.