Axess Haftasonu Alışverişlerine %10 İndirim

  • Kategori: Akbank

axess haftasonu indirim

Axess'inizle,Mart ayı boyunca haftasonları yapacağınız 75 TL ve üzeri giyim, restoran, kafe, kozmetik, ayakkabı, aksesuar ve saat/optik harcamalarınıza %10, toplamda 50 TL indirim!

Kayıt olup kazanmaya başlamak için ilk harcamadan önce KEYİF yazın, 4566’ya gönderin veya "Kampanyaya Katıl" butonuna tıklayıp kaydolun.

Kampanya 12-31 Mart 2016 tarihleri arasındaki her Cumartesi ve Pazar günleri geçerlidir.
Kampanya kapsamında giyim, restoran, kafe, kozmetik, ayakkabı, aksesuar ve saat/optik alışverişlerinizde, Axess üye işyeri olsun olmasın, tek seferde yapacağınız her 75 TL ve üzeri harcamaya %10, toplam 50 TL indirim kazanabilirsiniz.
Kampanyaya dahil olduktan sonra kazanabileceğiniz toplam indirim 50 TL ile sınırlıdır.
Kampanyaya Axess, Wings ve Free dahildir. Neo banka kartı ve ticari kartlar kampanyaya dahil değildir. Ek kartlar kampanyaya kapsamındadır.
Kazanılan indirimler ekstrenize yansıtılacaktır.
İptal edilen işlemlerde verilen indirim de iptal edilecektir.
Nakit çekim işlemleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
Kampanyadan faydalanmaya başlamak için KEYİF yazarak 4566’ya SMS göndermeniz gerekmektedir. Free kart sahipleri FREE KEYİF yazıp 4566'ya SMS göndererek kampanyaya dahil olabilirler. Free kredi kartı için kampanyaya katılım ücreti 2,9 TL'dir. Kampanya katılımı, belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından kayıt oldunuz bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.
Katılım için gönderilen SMS’ler; tüm operatörler için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL olarak ücretlendirilir.
Kayıt olduktan sonraki işlemler kampanyadan faydalanabilir.
Alışverişin gerçekleştirildiği iş yerinin sistemde kayıtlı sektör bilgisinin doğru olmasının sorumluluğu iş yerine aittir.
Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

Etiketler axess