Axess CarrefourSA 2-29 Nisan 23 TL Chip Para

  • Kategori: Akbank

carrefoursa 23 nisan kampanyasi

Carrefoursa'da Axess ile 23 Nisan Kutlaması! 02-29 Nisan 2016 tarihleri arasında tüm CarrefourSA’lardan ve carrefoursa.com adresi üzerinden Axess ile farklı günlerde yapılacak 3 adet 75 TL ve üzeri peşin alışverişlere 23 TL chip-para hediye!

Kampanya detayları:

Kampanyadan faydalanmaya başlamak için, ilk harcamadan önce Akbank sisteminde kayıtlı olan cep telefon numarasından bir kez “NİSAN” yazıp 4566’ya SMS ile gönderilmesi gerekmektedir.
02-29 Nisan 2016 tarihleri arasında tüm CarrefourSA’lardan ve carrefoursa.com adresi üzerinden farklı günlerde yapılacak 3 adet 75 TL ve üzeri peşin alışverişlere 23 TL chip-para hediye edilecektir.
Kampanya katılımı, belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından kayıt oldunuz bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.
Kampanyaya asıl kart sahibinin kayıtlı olan telefon numarasından 1 kez SMS gönderilerek kayıt olunması yeterlidir.
Kart sahipleri, asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamalar ile kampanyadan en fazla bir kez faydalanabilir ve en çok 23 TL chip-para kazanabilir.
Chip-para kullanımları kampanya kapsamında değildir. İptal edilen işlemlerde chip-para kazanımları da iptal edilecektir. 23 TL chip-para hediyesi, farklı günlerde yapılmış 3 adet 75 TL ve üzeri işlem sonrasında anında karta yüklenecek ve yüklendiği andan itibaren 09 Mayıs 2016 tarihine kadar tüm CarrefourSA’lardan yapılacak olan bir sonraki alışverişlerde kullanılabilecektir. Bu tarihe kadar kullanılmayan chip-para’lar 10 Mayıs 2016 tarihinde silinecektir.
Kampanyadan Axess, Wings, Neo, exi26, Free, sahipleri faydalanabilir.
Kampanyaya Bank o'card Axess ve Business kartlar dahil değildir. Taksitli alışverişlerde geçerli değildir.
SMS tutarı KDV ve ÖİV dahil Turkcell aboneleri için 0.65 TL, Avea aboneleri için 0,60 TL, Vodafone aboneleri için 0,65 TL olarak ücretlendirilir. SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi dokuz ayı geçemez Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyonla ilgili harcamalarda ve yemek, gıda, akaryakıt ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz. Ticari kartlar bu kapsama dahil değildir.
Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

Etiketler CarrefourSA axess