Axess Anneler Günü 2016 Kampanyası

  • Kategori: Akbank

axess anneler gunu

Axess'le hem annenizin kalbini hem de 50 TL chip-para kazanın! 29 Nisan-08 Mayıs 2016 tarihleri arasında, Axess üye işyeri olan giyim, ayakkabı, kozmetik, aksesuar, elektronik, küçük ev aletleri,beyaz eşya mağazaları ve çiçekçilerde yapacağınız 100 TL ve üzeri her harcamaya 10 TL, toplam 50 TL chip-para hediye!

Kampanyadan yararlanabilmek için ilk harcamadan önce ANNE yazıp 4566’ya göndererek kayıt olmanız yeterli.

Kampanya detayları:

Kampanya 29 Nisan-08 Mayıs 2016 tarihleri arasında geçerlidir. 08 Mayıs 2016 saat 23:59’ dan sonra yapılacak işlemlerden kazanım sağlanamayacaktır.
Kampanya kapsamında Axess üye işyeri olan giyim, ayakkabı, kozmetik, aksesuar, elektronik, küçük ev aletleri, beyaz eşya mağazaları ve çiçekçilerde, tek seferde yapacağınız peşin veya taksitli 100 TL ve üzeri her harcamanızda 10 TL, toplamda 50 TL chip-para kazanabilirsiniz.
Kampanyadan faydalanmaya başlamak için ANNE yazarak 4566’ya SMS göndermeniz gerekmektedir. Kampanya katılımı, belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından kayıt oldunuz bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.
Kampanyaya dahil olduktan sonra sadece Axess asıl/ek kredi kartlarınız ile kazanabileceğiniz toplam chip-para 50 TL ile sınırlıdır.
Kazanılan chip-paralar, ilgili sektörlerde 100 TL ve üzeri her harcamanız ile beraber kartınıza anında yüklenecektir.
Kampanyadan kazanılan chip-paraların kullanım süresi 15 gündür.
İptal edilen işlemlerde chip-para kazanımları da iptal edilecektir.
Internet üzerinden belirtilen sektörlerde yapılan işlemler kampanyaya dahildir.
Wings, Free, Neo ve ticari kartlar ile yapılan işlemler, nakit çekim işlemleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
Katılım için gönderilen SMS’ler; tüm operatörler tarafından KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL olarak ücretlendirilir.
Alışverişin gerçekleştirildiği iş yerinin sistemde kayıtlı sektör bilgisinin doğru olmasının sorumluluğu iş yerine aittir.
Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.