Axess Ramazan Ayı Kampanyası 55 TL Chip Para

  • Kategori: Akbank

axess ramazan ayi kampanya

Axess'le ramazan’da market, restoran ve akaryakıt alışverişlerinde 100 TL ve üzeri alışveriş yaptığın her gün için 11 TL, toplamda 55 TL’ye varan chip-para hediye!

Kampanya detayları:

Kampanya 1 Haziran – 7 Temmuz 2016 tarihleri arasında geçerlidir. 7 Temmuz 2016 saat 23:59’ dan sonra yapılacağın işlemlerden kazanım sağlayamazsın.
Kampanyadan faydalanmaya başlamak için KAMPANYAYA KATIL butonuna tıklaman veya RAMAZAN yazıp 4566’ya SMS göndermen yeterli.
Kayıt olduktan sonra, bireysel ve ticari Axess kredi kartların ve Neo banka kartlarınla market, restoran ve akaryakıt sektörlerinde faaliyet gösteren Axess işyerlerinde tek seferde 100 TL ve üzeri işlem yaptığın her gün için 11 TL chip-para kazanacaksın.
Bireysel ve Ticari Axess asıl, ek ve sanal kredi kartların ve Neo banka kartlarınla toplamda en fazla 55 TL chip-para kazanabilirsin.
Free kartın varsa FREE RAMAZAN yazıp 4566’ya SMS göndererek 2,9 TL ücretle kampanyaya kayıt olabilir, Free kartlarınla da 55 TL chip-para kazanabilirsin. Detaylar için tıkla.
Kampanya katılımın, kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından kayıt olduğun bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.
Kazandığın chip-parayı, 7 gün içinde Axess işyerlerinde kullanabilirsin.
İptal edilen işlemlerinde chip-para kazanımların da iptal edilecektir.
Wings kart ile yaptığın işlemler, nakit çekim işlemlerin, chip-para ile yaptığın alışverişler kampanyaya dahil değildir.
Katılım için gönderdiğin SMS’ler; operatörler tarafından 0,65 TL (KDV ve ÖİV dahil) olarak ücretlendirilir.
Alışverişin gerçekleştirildiği iş yerinin sistemde kayıtlı sektör bilgisinin doğru olmasının sorumluluğu iş yerine aittir.
Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.