Axess Babalar Günü 2016 Kampanyası

  • Kategori: Akbank

axess babalar gunu

Babalar Günü'nde Axessleyenlere 30 TL chip-para! 19 Haziran'a kadar, Axess üyesi giyim, ayakkabı, kozmetik, aksesuar, saat/optik ve elektronik mağazalarında toplamda 300 TL Axessleyin, 30 TL chip-para kazanın!

Kampanyadan yararlanabilmek için ilk harcamadan önce BABA yazıp 4566’ya gönderebilir veya "Kampanyaya Katıl" butonuna tıklayabilirsiniz.

Kampanya detayları:

Kampanya 10-19 Haziran 2016 tarihleri arasında geçerlidir. 19 Haziran 2016 saat 23:59’ dan sonra yapılacağın işlemlerden kazanım sağlayamazsın.
Kampanya kapsamında Axess üyesi; giyim, ayakkabı, kozmetik, aksesuar,saat/optik,elektronik ve beyaz eşya mağazalarında, toplamda 300 TL Axesslersen 30 TL chip-para kazanacaksın.
Kampanyadan faydalanmaya başlamak için KAMPANYAYA KATIL butonuna tıklaman veya BABA yazıp 4566’ya SMS göndermen yeterli. Kampanya katılımı, belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından kayıt oldunuz bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.
Bireysel Axess asıl, ek ve sanal kredi kartların toplamda en fazla 30 TL chip-para kazanabilirsin.
Free kartın varsa FREE BABA yazıp 4566’ya SMS göndererek 2,9 TL ücretle kampanyaya kayıt olabilir, Free kartlarınla da 30 TL chip-para kazanabilirsin. Detaylar için tıkla.
İlgili sektörlerde 10-19 Haziran 2016 tarihleri arasında, toplamda 300 TL harcamandan kazanacağın chip-paralar 24 Haziran'da yüklenecektir.
Kampanyadan kazanılan chip-paraların kullanım süresi 7 gündür.
İptal edilen işlemlerde chip-para kazanımları da iptal edilecektir.
Wings, Neo ve ticari kartlar ile yapılan işlemler, nakit çekim işlemleri, chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
Katılım için gönderilen SMS’ler; tüm operatörler tarafından KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL olarak ücretlendirilir.
Alışverişin gerçekleştirildiği iş yerinin sistemde kayıtlı sektör bilgisinin doğru olmasının sorumluluğu iş yerine aittir.
Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.