Axess Eylül Ayında 200 TL Chip Para

  • Kategori: Akbank

axess eylul 200 tl chip para

Bu ay her alışverişini Axessleyen 200 TL’ye kadar chip-para kazanıyor! Axess’inizle Eylül ayında 150 TL ve üzeri kaç alışveriş yapacağınızı siz söyleyin, kaç TL chip-para kazanacağınızı biz söyleyelim.

Hemen 1-10 arasında alışveriş adedinizi yazıp 4566’ya SMS gönderin, kaydolun, kaç TL chip-para kazanacağınızı öğrenin.

Kampanya detayları:

Axess'inizle 01-30 Eylül 2016 arasında tek seferde yapacağınız 150 TL ve üzeri alışverişleriniz kampanyaya dahildir.
Kampanyadan kazanmaya başlamak için; 1-10 arasında alışveriş adedinizi yazıp 4566’ya SMS gönderebilirsiniz. Örneğin 5 alışveriş yapacaksanız 5 yazıp 4566’ya SMS göndermeniz yeterli. Kayıt olduktan sonra yapacağınız alışverişler kampanyaya dahildir.
Eylül ayı boyunca yapma sözü verdiğiniz 150 TL ve üzeri alışveriş adedini güncelleyebilirsiniz. Söz gelimi ilk kampanya katılımınızda 3 adet 150 TL ve üzeri alışveriş yapacağınızı belirtmiş olmanıza karşın, daha sonra 5 adet 150 TL ve üzeri harcama yapacağınızı belirten bir katılım sağlayabilirsiniz. Sistem üzerinde Akbank’a en son iletmiş olduğunuz ve Akbank tarafından en son onaylanan kampanya katılımınızda belirttiğiniz adet üzerinden kazanacağınız chip-para miktarı hesaplanacaktır.
Harcama sözünü verdiğiniz adette 150 TL ve üzerinde alışverişinizi yaptığınızda chip-parayı kazanabilirsiniz.
150 TL ve üzeri 1. alışverişinizde 5 TL, 2. alışverişinizde 10 TL, 3. alışverişinizde 15 TL, 4. alışverişinizde 20 TL, 5. ve sonrasında yapacağınız alışverişlerinizde 25’er TL, toplamda en fazla 200 TL chip-para kazanabilirsiniz.
Axess işyeri olsun olmasın tüm sektörlerde yapacağınız alışverişler kampanyaya dahildir.
Kazandığınız chip-paralar 7 Ekim’de asıl kartınıza yüklenecek ve kullanılmayan chip-paralar 15 Ekim’de silinecektir.
Wings, Free, ticari kartlarla yapılan işlemler ile nakit çekim, fatura ödeme, fon alım/satım, BES ödemeleri, eft/havale gönderimleri ve chip-para kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
Aynı gün aynı işyerinden yapılan 150 TL ve üzeri ilk harcama kampanya kapsamında değerlendirilecektir. Sonraki harcamalar kampanyaya dahil edilmeyecektir.
Kampanyaya SMS ile katılacak müşterilerimiz için SMS tutarı, KDV ve ÖİV dahil olmak üzere; Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom aboneleri için 0,65TL olarak ücretlendirilir. Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom kısa mesaj birim fiyatlarında meydana gelecek değişiklikleri yansıtma hakkını saklı tutar.
Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

Etiketler axess