Axess Sevgililer Günü 2017 Kampanyası 50 TL Chip Para

  • Kategori: Akbank

axess 14 subat

Sevgililer Günü’ne özel 1-14 Şubat tarihleri arasında Axess'le tek seferde yapacağınız peşin veya taksitli 100 TL ve üzeri giyim, restoran, elektronik, kozmetik, optik, saat, kuyum ve çiçek harcamalarınıza %14, toplamda 50 TL chip-para hediye!

Kazanmaya başlamak için ilk harcamadan önce AŞK yazıp 4566'ya SMS göndermeniz veya “Kampanyaya Katıl” butonuna tıklamanız yeterli.

Kampanya detayları:

Kampanya 1- 14 Şubat 2017 tarihleri arasında geçerlidir. 14 Şubat 2017 saat 23:59’ dan sonra yapılacak işlemlerden kazanım sağlanamayacaktır.
Kampanya kapsamında, 100 TL ve üzeri her giyim, restoran, elektronik, kozmetik, kuyum, optik, saat ve çiçek harcamanıza tutarın %14’ü chip-para olarak hediye edilecektir.
Kampanyadan kazanmaya başlamak için ilk harcamadan önce AŞK yazarak 4566’ya SMS göndermeniz veya “Kampanyaya Katıl” butonuna tıklamanız yeterli. Kampanya katılımı, Akbank tarafından kayıt oldunuz bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.
Kayıt olduktan sonra yapacağınız işlemlerden kazanabilirsiniz.
Kampanyaya dahil olan tüm kartlarınızla kazanabileceğiniz toplam chip-para tutarı 50 TL chip-para ile sınırlıdır.
Kampanyadan kazandığınız chip-paralar, harcamayı gerçekleştirdiğiniz kartınıza anında yüklenecektir.
Kampanyadan kazandığınız chip-paranızı 7 gün içinde kadar Axess üye işyerlerinde kullanılabilirsiniz. Kullanmadığınız chip-paralarınız kazanım tarihinden 7 gün sonra silinecektir.
Kampanyadan Axess, Wings, Axess Öğrenci asıl, ek, sanal kartlarınız ile Neo banka kartınızla faydalanabilirsiniz.
Free kart, Ticari kartlar ve chip-para ile yapacağınız harcamalarınız kampanyaya dahil değildir.
İptal edilen işlemlerinizden chip-para kazanımlarınız da iptal edilecektir.
Kampanyaya Akbank’ta iletişim numarası olarak kayıtlı cep telefonunuzdan 1 kez SMS göndererek kayıt olmanız yeterlidir. SMS tutarı KDV ve ÖİV dahil olmak üzere; tüm operatörler tarafından 0,65 TL olarak ücretlendirilir.
Alışverişin gerçekleştirildiği iş yerinin sistemde kayıtlı sektör bilgisinin doğru olmasının sorumluluğu iş yerine aittir.
Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.