Axess 6-7-8 Mart Teknosa'da 100 TL Chip Para

  • Kategori: Akbank

teknosa axess

Axess’e özel 6-7-8 Mart tarihlerinde tüm Teknosa’lardan ve teknosa.com’dan yapılacak ilk 1.000 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişinize 100 TL chip-para!

Kampanyadan faydalanmak için, 6-7-8  Mart tarihlerinde ilk harcamadan önce Akbank sisteminde kayıtlı olan cep telefonundan bir kez “TEKNOSA” yazıp 4566’ya SMS ile gönderilmesi gerekmektedir.
Kampanya katılımı, belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından “kayıt oldunuz” bilgisinin verilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
Kampanyaya asıl kart sahibinin kayıtlı olan telefon numarasından 1 kez SMS gönderilerek kayıt olunması yeterlidir. Kart sahipleri, asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamalarla kampanyadan en fazla 1 kez faydalanabilir ve en fazla 100 TL chip-para kazanabilir.
Chip-para kullanımları kampanya kapsamında değildir.
İptal edilen işlemlerde chip-para kazanımları da iptal edilecektir.
100 TL chip-para hediyesi, ilk yapılan 1.000 TL ve üzeri işlem sonrasında anında karta yüklenecek ve yüklendiği andan itibaren 15 Mart  2017 tarihine kadar tüm Teknosa mağazalarından ve teknosa.com’dan yapılacak olan bir sonraki alışverişlerde kullanılabilecektir. Bu tarihe kadar kullanılmayan chip-paralar 16 Mart  2017 itibariyle silinecektir.
Kampanyadan Axess, Wings, Neo, exi26, Free sahipleri faydalanabilir. Kampanyaya Bank’O Card Axess ve Business kartlar dahil değildir.
Katılım için gönderilen SMS’ler; tüm operatörler tarafından KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL olarak ücretlendirilir.
SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.