Bonus Anneler Günü 2016 Kampanyası

  • Kategori: Bonus

bonus anneler gunu

Anneler Günü alışverişlerinde sevgi dolu bonus kampanyası! Bonus üyesi market, giyim, çiçekçi ve kuyumculardaki 100 TL’lik harcamalarınıza toplam 50 TL bonus, BonusFlaş ile katılımlarda toplam 60 TL bonus hediye! Kampanyaya katılmak için ilk harcamadan önce BAHAR yazın, 3340’a SMS gönderin ya da BonusFlaş üzerinden kampanyaya katılın.

KATILMAK İÇİN

İlk harcamadan önce BonusFlaş uygulamasından “Hemen Katıl” butonunu tıklayabilir veya BAHAR yazarak 3340’a SMS gönderebilirsiniz.
Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç sahipleri, 4,99 TL ücretle, ilk harcamadan önce EVET BAHAR yazıp bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanesini 3340’a gönderebilir.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

11 – 20 Mayıs 2016

Kampanyaya Garanti Bonus'lar, Money Bonus, Flexi, Paracard, Bonus Business ve Easy dahildir.
Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç için kampanya katılım ücreti 4,99 TL'dir.
Aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir.
Kampanya müşteri bazındadır ve SMS ile katılan müşteriler en fazla 50 TL , BonusFlaş ile katılan müşteriler 60 TL bonus kazanabilir.
Garanti Bonus, diğer banka Bonus kartları ve Money Bonus ile katılan müşteriler, Bonus Flexi, Bonus Genç ve Flexi ile de ayrıca kampanyaya katılarak, en fazla 50 TL veya 60 TL olmak üzere ikinci defa bonus kazanabilirler.
Kampanyaya Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bonus, ABank Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus ve PTT Bonus dahildir. Deniz Bonus Business, Teb Bonus Business, Şeker Bonus Business, ING Bonus Business ve Burgan Bonus Business dahil değildir.
Kampanyaya katılım için harcamadan önce BAHAR yazıp; Garanti Bonus sahipleri 3340'a, TEB Bonus sahipleri 4616'ya, Şeker Bonus sahipleri 7353'e, ING Bonus sahipleri 2205'e, Türkiye Finans Happy Card sahipleri kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 2442'ye, Burgan Bonus sahipleri 8222'ye, ABank Bonus sahipleri 4055'e, ICBC Turkey Bonus sahipleri 05327524404'e SMS göndermelidir. Fibabanka Bonus ve PTT Bonus sahipleri için SMS ile katılım gerekmemektedir. Deniz Bonus sahipleri harcamadan önce KAZAN yazıp 3280'e SMS göndermelidir.
Farklı ürün kategorilerinde satış yapan sanal mağazalardan yapılacak işlemler kampanyaya dahil değildir.
Kampanyaya Bonus sanal kartlar, internetten yapılan harcamalar, MoTo (Mail order, Telephone order), temassız işlemler dahildir.
Kampanyaya düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, bonus kullanımları, fatura ödemeleri dahil değildir.
Kampanyaya sadece yurtiçinde yapılan harcamalar dahildir.
Kampanyaya peşin ve taksitli işlemler dahildir.
Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
Tüm kartlar için kampanya katılım kısa mesajının Garanti Bankası sistemine ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea aboneleri için 0,60 TL, Turkcell aboneleri için 0,65 TL, Vodafone aboneleri için 0,415 TL'dir.