Yapı Kredi Worldcard Mayıs'ta 50 TL Worldpuan

world card mayis puan

Mayıs’ta Yapı Kredi Worldcard’ını kullan, 50 TL Worldpuan kazan! Üstelik Yapı Kredi Cüzdan uygulamasıyla katılırsan 60 TL Worldpuan fırsatı seni bekliyor!

Gıda marketi, giyim, çok katlı mağaza, ayakkabı, kozmetik, aksesuar, kuyum, optik, saat, çiçekçilik, elektronik marketler, beyaz eşya ve küçük ev aletleri sektörlerindeki Yapı Kredi World Üye İşyerleri'nde tek seferde yapılan ilk 100 TL’lik alışverişten sonra tek seferde yapılan her 100 TL’lik alışverişe 10 TL, toplam 50 TL Worldpuan!
 
 
Yapı Kredi Cüzdan uygulaması katılımı ile tek seferde yapılan 6'ncı 100 TL'lik alışverişe ek 10 TL, toplam
60 TL Worldpuan.
 
 
Kampanyaya katılmak için;
-  MAYIS yazıp, bir boşluk bırakarak müşteri numaranızı 4454'e gönderebilirsiniz.
-  Yapı Kredi Cüzdan uygulaması aracılığıyla katılabilirsiniz. Yapı Kredi Cüzdan uygulamasını indirmek için tıklayınız.
 
Seçili internet siteleri için tıklayınız.
 
Kampanya Koşulları
Kampanyaya tarihi
•    Kampanya 1 Mayıs – 31 Mayıs 2016 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyaya dahil sektör ve üye işyerleri
•    Gıda marketi, giyim, çok katlı mağaza, ayakkabı, kozmetik, aksesuar, kuyum, optik, saat, çiçekçilik, elektronik marketler, beyaz eşya ve küçük ev aletleri sektörlerindeki Yapı Kredi World Üye İşyerleri'nde yapılacak alışverişler için geçerlidir.
 
Kampanyaya dahil kartlar
•    Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’lar, Albaraka ve Vakıfbank Worldcard'lar dahildir, TEB ve Anadolubank Worldcard’lar kampanyaya dahil değildir.
 
Kampanyaya dahil harcamalar
•    Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’lar, Albaraka ve Vakıfbank Worldcard'lar ile kampanyaya dahil sektörlerdeki Yapı Kredi World Üye İşyerleri'nde yapılacak alışverişler dahildir.
•    Nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.
•    Kampanyaya peşin ve taksitlendirme yapılabilen harcamalar dahildir.
•    Sanal kartla yapılan harcamalar ve seçili internet siteleri kampanyaya dahildir.
•    Aynı gün aynı üye işyerinden tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişlerin ilki kampanyaya dahil olacaktır.
 
Kampanya katılım kanalları
•    Kampanyaya SMS (kısa mesaj) ile veya Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden katılım yapılabilecektir.
 
Kampanya faydası
•    Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan SMS ile katılırsa en fazla 50 TL, Yapı Kredi Cüzdan ile katılırsa 10 TL Worldpuan daha kazanarak en fazla 60 TL Worldpuan kazanabilir.
•    SMS ile katılım yapılması durumunda, kampanya kapsamında tek seferde yapılan ilk 100 TL ve üzeri alışverişten sonra tek seferde yapılan her 100 TL ve üzeri alışveriş için 10 TL Worldpuan kazanılacaktır. Bir müşteri kampanyadan en fazla 50 TL Worldpuan kazanabilir.
•    Yapı Kredi Cüzdan uygulaması ile katılım yapılması durumunda, kampanya kapsamında tek seferde yapılan ilk 100 TL ve üzeri alışverişten sonra tek seferde yapılan her 100 TL ve üzeri alışveriş için 10 TL Worldpuan kazanılacaktır. Ayrıca tek seferde yapılan 6’ncı 100 TL ve üzeri alışveriş sonrasında ek 10 TL Worldpuan kazanılacaktır. Yapı Kredi Cüzdan’dan katılım ile kazanılabilecek ek Worldpuan en fazla 10 TL değerindedir ve bir müşteri kampanyadan toplamda en fazla 60 TL Worldpuan kazanabilir. Bir müşterinin hem Yapı Kredi bireysel kredi kartı hem de bireysel TLcard’ı varsa, Yapı Kredi Cüzdan üzerinden katılım gerçekleştirdiğinde ve puan yükleme anında en az bir adet açık Yapı Kredi bireysel kredi kartı varsa, Yapı Kredi bireysel TLcard’ı ile gerçekleştirdiği işlemler için ek puan faydasından faydalanabilir. World lisanslı bankalara ait World kartlar, Yapı Kredi ticari kartlar ve Yapı Kredi TLcard’lar Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden kampanyaya katılım gerçekleştiremezler.

Puan yükleme ve geri alım tarihleri
•    Bireysel kredi kartları için; SMS ile kampanyaya katılım yapılması durumunda kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan'lar 16 Haziran 2016 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı olması durumunda yüklenecek olup, Worldpuan’ların son kullanma tarihi 28 Haziran 2016’dır. Kullanılmayan Worldpuan’lar 29 Haziran 2016'da geri alınacaktır.
•    Yapı Kredi Cüzdan uygulaması ile kampanyaya katılım yapılması durumunda kampanya kapsamında kazanılan ek Worldpuan'lar 17 Haziran 2016 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı olması durumunda yüklenecek olup, ek Worldpuan’ların son kullanma tarihi 29 Haziran 2016’dır. Kullanılmayan ek Worldpuan’lar 30 Haziran 2016'da geri alınacaktır.
•    Kampanya kapsamında kazanılan puanlar (müşterinin herhangi bir Yapı Kredi kredi kartı olmaması ve yalnızca TLcard’ı olması durumunda) TLcard’lara 21 Haziran 2016 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık bireysel TLcard olması durumunda yüklenecektir.
 
SMS ile Katılım detayları
•    Yapı Kredi bireysel kredi kartı ve bireysel TLcard müşterilerinin, SMS ile kampanyaya katılmak için MAYIS yazıp bir boşluk bırakarak müşteri numaralarını 4454'e göndermeleri gerekmektedir.
•    Müşterilerin SMS katılımı yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet Yapı Kredi bireysel kredi kartlarının veya bireysel TLcard’larının olması gerekmektedir.
•    Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kampanya katılımı yapılırsa SMS ile katılım yapılması gerekmemektedir.
•    Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için KAZAN yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermeleri gerekmektedir.
•    Vakıfbank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için KAZAN yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, kartın son 6 hanesini SMS ile 6635’e göndermeleri gerekmektedir.
 
SMS Maliyetleri
•    SMS gönderim bedeli Turkcell hatlı numaralar için 0,65 TL, Avea hatlı numaralar için 0,65 TL ve Vodafone hatlı numaralar için 0,40 TL'dir. Operatörler SMS gönderim bedellerinde değişiklik yapma yetkisine sahiptir.

Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden katılım yapılma detayları
•    Müşterilerin Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden katılım yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet Yapı Kredi bireysel kredi kartının olması ve harcamalarını Yapı Kredi bireysel kredi kartları veya Yapı Kredi bireysel TLcard’ları ile yapmaları gerekmektedir.
•    Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kampanyaya katılmak için “Kampanyalar” alanındaki “Bana Özel” bölümünden "Katıl" butonuna tıklanması gerekmektedir.
 
Diğer Detaylar
•    İnternet Bankacılığı ve ATM gibi kanallardan katılım alınması durumunda SMS ile katılımda geçerli olan kampanya koşulları uygulanacaktır.
•    Kampanya koşulları kart çeşitleri bazında değişiklik gösterebilir.
•    Yapı Kredi kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.