Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Akaryakıt Fırsatları

BAŞLIK: Maximum Market ve Akaryakıt Kampanyası

Maximum Market ve Akaryakıt Kampanyası 6 yıl 7 ay önce #1384

  • easymambo
  • easymambo's Avatar
  • ÇEVRİMDIŞI
  • Yönetici
  • Gönderiler: 487
  • Teşekkür Sayısı: 4
  • Başarı: 3
Maximum ile Market ve Akaryakıt alışverişlerinizde kazandıran kampanya, 40 TL MaxiPuan!

1-31 Ekim 2013 tarihleri arasında Market ve Akaryakıt sektöründe yer alan kampanyaya dahil Maximum anlaşmalı işyerlerinden, en az biri market ve en az biri akaryakıt olacak şekilde yapacağınız 100 TL ve üzeri 3. peşin işleme 20 TL; 5. Peşin işleme 40 TL MaxiPuan hediye!

Kampanya Detayı:

Kampanyadan yararlanılabilmesi için Maximum anlaşmalı Market ve akaryakıt sektöründe yer alan işyerlerinde Maximum POS cihazından tek seferde ve farklı günlerde 20 TL ilave MaxiPuan için 100 TL ve üzeri 3 peşin ; 40 TL ilave MaxiPuan için 5 peşin alışveriş yapılması gerekmektedir.
Kampanya kapsamında yapılan işlemlerden en az birinin akaryakıt ve en az birinin market işlemi olması gerekmektedir.
Kampanya süresince kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin "KAMPANYA" yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4402'ye SMS göndermesi gerekmektedir.
Kampanyaya katılım için gönderilen her katılım SMS operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilmektedir
Kampanya Maximum özellikli POS cihazlarından gerçekleştirilen peşin işlemlerde geçerlidir.
İlave MaxiPuan'lar kampanya bitiminden itibaren 7 işgünü içerisinde kartlara yüklenir. Puanların son kullanma tarihi 20 Kasım 2013'dür.
Aynı gün yapılacak harcamalardan sadece bir tanesi kampanyaya dahil edilecektir.
Kampanyadan yararlanabilmek için işlemlerin mutlaka Bankamız Maximum POS cihazından geçmesi gerekmektedir.
Şirket Kredi Kartı, Vadematik Ticari Kart ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Kampanya kapsamında Market ve akaryakıt sektöründe yer alan kampanya dahili Maximum işyerlerinden yapılacak 3 peşin işleme 20 TL; 5 peşin işleme 40 TL MaxiPuan hediye edilecektir.
Kampanya kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kere yararlanabilecek ve kampanya kapsamında en fazla 40 TL ilave MaxiPuan kazanabilecektir.
Kampanyadan MercedesCard ve Maximiles ile de yararlanılabilir. Maximiles ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil'e dönüştürülemez ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamaz..
Maximum Kart ve Maximiles'ı bulunan müşterilerin kazandıkları ilave MaxiPuan tutarları kampanya kapsamında en son kullandıkları kartlarına yüklenecektir. Maximum Kart'a yüklenen MaxiPuanlar Maximum Kart ile, Maximiles'a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılmalıdır.
Bankamatik Kartı ile yapılan alışverişler de kampanyaya dahildir. Kampanyadan puan kazanılması için tüm alışverişlerin Bankamatik Kartı ile veya İş Bankası Maximum kredi kartı veya Ziraat Maximum Kredi Kartı ile yapılması gerekmektedir. Bankamatik Kartı ile kazanılan ilave MaxiPuan'lar da geri alınacaktır. Bankamatik kart ile katılımlar için SMS katılımına gerek bulunmamaktadır.
SMS katılımı için, gönderim yapılacak cep telefonu numarasının Bankamız sisteminde harcama yapılan kartın bağlı olduğu müşteri numarasına tanımlı olmalıdır.
Kampanyaya Ziraat Maximum Kartları da dahildir, Ziraat Maximum Kredi Kartı sahiplerinin kampanyaya katılabilmeleri için banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından "KAMPANYA"" yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesi ile beraber 4747'ye SMS göndermeleri gerekmektedir.
Kampanya kapsamında Ziraat Bankası Maximum Kart ve İş Bankası Maximum Kart ile yapılan alışverişler birleştirilememektedir.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Sayfa oluşturma zamanı: 0.090 saniye