Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Hediye Kazandıran Yarışmalar

BAŞLIK: Penti ile Star Sensin Yarışması

Penti ile Star Sensin Yarışması 5 yıl 5 gün önce #1498

  • indirimkampanya
  • indirimkampanya's Avatar
  • ÇEVRİMDIŞI
  • Uzman Forumcu
  • Gönderiler: 133
  • Teşekkür Sayısı: 32
  • Başarı: 7
Yeni Penti reklam filmi setinde Hadise, gerçek bir selfie çekmen için seni bekliyor!

Penti ile Star Sensin uygulamamıza katıl, fotoğrafı en çok oy alanlar arasına gir, 3 şanslı kişiden biri ol!

Yarışma Detayı:
Penti resmi Facebook sayfası www.facebook.com/penticorap adresinde yer alan, ilgili sekme üzerindeki “Penti ile Star Sensin” isimli uygulama 12.09.2014-19.09.2014 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.
18 (On sekiz) yaşından küçük olanlar bu yarışmaya katılamazlar. Katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödül üzerinde talep hakları yoktur.
Penti ve Dekatlon Buzz çalışanları ve bu çalışanların 1. dereceden yakınları yarışmaya katılamazlar, katılsalar dahi ödüle hak kazanamazlar
Uygulama süresince www.facebook.com/penticorap adresinde bulunan uygulamaya girip, işbu uygulamada belirtilen koşulları yerine getirenler arasından; fotoğrafına en çok oy alan 20 kişi arasından Penti jürisi tarafından belirlenecek 3 kişi,ödülü almaya hak kazanır.Söz konusu ödül Penti Sonbahar-Kış 2014 reklam filminin çekimleri sırasında, reklam filmi yüzü olan “HADİSE” ile selfie çekme fırsatıdır. Bir katılımcının yalnızca 1(bir) kez ödül kazanma şansı olacaktır.
Ödüle hak kazanan yarışmacılar,haklarını 3. Şahıslara devredemez ve ticari amaçlı kullanamazlar.
Uygulamaya giriş yaparak, fotoğrafını uygulamaya yükleyen ve oylama için işbu koşullarını yerine getiren kullanıcılar, penti.com üzerinden yapacakları her 75TL ve üzeri alışverişlerinde 10 TL indirim kazanacaklardır.
Hadise ile selfie çekmek üzere Penti’nin yeni reklam filminin çekileceği İstanbul il sınırları içerisindeki stüdyoya ulaşım; ayrıca yemek ve diğer tüm kişisel ihtiyaç ve giderlerden Penti veya Dekatlon Buzz sorumlu tutulamaz.
Yarışma kazananı belirtilecek tarih ve saatte çekim alanında olmakla yükümlüdür. Herhangi bir nedenle geç kalan yarışmacı selfie çekme hakkını kaybeder ve bu durumdan Penti ve Dekatlon Buzz’ı sorumlu tutamaz.
Kazananlar, yarışma bitiminden sonra 3 (üç) gün içinde www.facebook.com/penticorap sayfasında duyurulacaktır ve kazananlar ile telefon yoluyla iletişime geçilecektir.
Uygulamaya yüklenecek uygunsuz, cinsel içerikli, genel toplum ahlakına aykırı, hakaret içeren, siyasal içerikli, kişilik haklarını ihlal edici fotoğraflar ve paylaşımlar kesinlikle engellenecek olup, oluşacak olan kanuni tazmin haklarından Penti ve Dekatlon Buzz sorumlu olmayacaktır. Söz konusu fotoğraf ve/veya paylaşım gerçekleştiren kullanıcılar hakkında yasal yollara başvurulacaktır.
Kendisine uygulamada verilen telefon numarası üzerinden ulaşılamayan katılımcı, Penti ve Dekatlon Reklam Dijital Hizmetler ve Danışmanlık Tic. Ltd. Şti (İlerleyen paragraflarda “Dekatlon Buzz” olarak kullanılacaktır.) aleyhinde herhangi bir hak iddia edemez.
Penti ve Dekatlon Buzz, uygulamaya katılım sırasında veya sonraki süreçlerde oluşabilecek teknolojik veya teknik aksaklıklardan dolayı sorumlu tutulamaz.
Katılımcı, kendisinden başka hiçbir kişinin, kurumun, kuruluşun herhangi bir hakkını ihlal eden bilgi ve metin iletemez. Yasal yükümlülük doğuran durumlarda, söz konusu katılımcı/lar münhasıran sorumlu olacaklarını kabul eder/ler. Gerçeğe aykırı bilgilerin kullanılması halinde - ödüle hak kazanmış olması halinde dahi - katılımcının talep hakkı düşer.
Penti ve Dekatlon Buzz, uygulamaya katılan kişilere tanıtım veya iletişim amaçlı posta, e-posta ve SMS gönderimi yapma ve verilen bilgileri kullanma hakkını saklı tutar.
Katılımcılar Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası’na ve süreci kapsayan her tür yasaya uygun davranmayı, başkalarının haklarına zarar vermemeyi, doğru bilgi vermeyi kabul ederler. Kullanım Koşulları’na aykırı eylemler gerçekleştiren üyeler, yetkili kişi tarafından uygulamadan çıkarılabilir.
Uygulama ile ilgili soru, öneri ve şikayetler, Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine iletilebilir.
Penti ve Dekatlon Buzz önceden haber vermeksizin Katılım Koşulları ve Gizlilik Politikası’nda değişiklik yapabilir.
Yarışmacı, uygulama aracılığıyla veya Facebook sayfası üzerinden sayfanın, uygulamanın veya yarışmanın işlerliğini her hangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fiillerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. “Dekatlon Buzz”, yarışma boyunca sonuçları etkileyecek şekilde bilişim teknolojilerini kullanarak hile yaptığı veya kurallara aykırılığı tespit edilen kullanıcıların tüm haklarını hiçbir uyarı yapmadan sona erdirme hakkını saklı tutar.
Kullanıcıların yarışma katılım bilgilerinin doğruluğu konusunda ve yarışma kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta ” Penti “ ve “Dekatlon Buzz” kayıtları esas alınacaktır.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Sayfa oluşturma zamanı: 0.094 saniye