Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Alışveriş

BAŞLIK: Vodafone'da Facebook'a Özel Telefonla Tanışma Zamanı

Vodafone'da Facebook'a Özel Telefonla Tanışma Zamanı 8 yıl 8 ay önce #670

  • easymambo
  • easymambo's Avatar
  • ÇEVRİMDIŞI
  • Yönetici
  • Gönderiler: 487
  • Teşekkür Sayısı: 4
  • Başarı: 3
Artık Facebook'ta 7/24 bağlı kalabileceğin, Facebookta olan biteni anlık takip edebileceğin bir telefonun var.

Facebook ve Vodafone işbirliğinde geliştirilmiş VF 555 özel yazılımı ile anlık Facebook deneyimini sunuyor...üstelik ücretsiz ve sınırsız Facebook deneyimiyle birlikte.

VF 555 Cep Telefonuna Faturasız hattınız varsa cihazı 229 TL'ye satın alın, 12 ay boyunca ücretsiz olarak Facebook kullanın.

Faturalı hattınız varsa Genç Avantaj tarifesine 1TL ek ödeme yapın ve cihaza anında sahip olun. Üstelik Genç Avantaj tarifesi ile Facebook'a ücretsiz bağlanın.

Vodafone Facebook Cihaz Kampanyası Esasları (Faturalı):
Vodafone Facebook Cihaz Kampanyası'ndan sadece faturalı Genç Avantaj tarifesini kullanan mevcut veya yeni tüm bireysel faturalı aboneler yararlanabilirler.
Son 8 aydır faturalı Vodafone abonesi olan ve faturalarını düzenli ödeyen aboneler kampanyaya kredi kartsız katılabileceklerdir. Bu kriterleri sağlamayan aboneler, 15 TL değerindeki tutarı kapsamında yer alan banka kredi kartları ile 12 eşit taksit ile ödeyerek dahil olabilirler. MNP ile son 30 gün içerisinde geçiş yapmış ve geçiş yaptığı operatöre ait en son faturasının tüm vergiler dahil 35 TL veya üzeri (Fatura ibrazı şarttır) olduğunu ibraz eden aboneler kampanyaya kredi kartsız dahil olabilirler.
Kampanya kapsamında sadece Yapıkredi WorldCard, Fortis WorldCard, Vakıfbank WorldCard, Anadolubank WorldCard, Garanti Bankası Bonus Card, Garanti Bankası Shop&Miles Card, Garanti Bankası American Express Card, Denizbank Bonus Card, TEB Bonus Card, Teb World Card, Şekerbank Bonus Card, Akbank Axess Card, Akbank Carrefour Axess Card, Akbank Citi Axess Card, Akbank Fish Card, Flexi ve Akbank Wings Card'ları geçerlidir.
Kampanya kapsamında belirtilen fiyatlara cihaz bedeli, taahhüt süresi boyunca kampanya kapsamında seçilen tarife kullanımı dahildir.
Kampanya kapsamında hediye olarak verilen Facebook erişimi Genç Avantaj tarifesi içerisinde yer alan kullanım hakkıdır. Aboneni kampanya süresi bitmiş olsa dahi, Genç Avantaj tarifesini kullanmaya devam ettiği sürece, Facebook erişim hakkı devam edecektir.
Aboneler Facebook adresi üzerinden başka sayfalara yönlendirilecek olurlarsa abonler data kullanımları için ücretlendirilirler.
Ses ve SMS kullanımları abonelerin bulunduğu tarife üzerinden ayrıca ücretlendirilecektir.
Uluslararası aramalar, yurtdışında görüşme (roaming) ücretleri ve özel servis aramaları için Vodafone Abonelik Paketleri ve Ücret Tarifeleri geçerlidir.
Uluslararası SMS gönderimleri için yurtdışı SMS ücretleri geçerlidir.
Kampanya kapsamında verilen bu haklar hat aktif ve kampanyada olduğu sürece geçerlidir.
Bir GSM numarası sadece bir kere kampanyadan yararlanabileceklerdir. Bir abone bir GSM hattıyla aynı anda sadece bir cihaz kampanyasından yararlanabilir. Başka bir Vodafone cihaz kampanyasından yararlanabilmesi için ayrı bir GSM hattıyla kampanyaya dahil olması gerekmektedir.
Bir müşteri numarasına bağlı aynı anda en fazla 1 abonelik (GSM numaraları) aynı anda kampanyadan faydalanabilir.
Taahhüt geçerlilik süresi bitiminden önce; Vodafone GSM Abonelik Sözleşmesi ile tesis edilen aboneliğin abone tarafından tek taraflı olarak veya taahhütnamedeki yükümlülüklerini yerine getirmediği için Vodafone tarafından feshedilmesi ve/veya hattın iptal edilmesi, dondurulması, kısıtlanması ve/veya abonenin hattını iptal etmesi, dondurması, kısıtlaması, devretmesi, faturasız hatta çevirmesi, kampanya kapsamında kullandığı tarife paketini değiştirmek istemesi, numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçmesi durumunda durumunda cezai şart; kampanya kapsamında yer alan cihazların cari fiyatından kampanya kapsamında yapılan cihaz taksit bedelerinin düşürülmesi ile hesaplanmaktadır. Kampanya kapsamında yapılan cihaz taksit bedeli ile kast edilen: Kampanya kapsamında kalınılan ay sayısı X cihaz taksit bedelidir. VF markalı cihazların son kullanıcı bedelleri aşağıda verilmiştir.
-VF 555: 269TL
Kampanyaya ait cihazlarda oluşabilecek arıza veya herhangi bir nedenle yapılacak olan geri iade işlemlerinden sorumluluk ithalatçı firma, satışın yapıldığı mağazaya aittir. Bu gibi durumlarda Vodafone Telekomünikasyon A.Ş.'nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
Cihazlar sim kilitsizdir.
Kampanyaya yabancı uyruklu aboneler dahil olamamaktadır.
Cihazlar kampanyasız da satılabilmektedir.

Vodafone Facebook Cihaz Kampanyası Esasları (Faturasız):
Vodafone Facebook Cihaz Kampanyası kapsamında yer alan VF 555 modelini Vodafone bayilerinden satın alan abonelere 12 ay boyunca Kampanyalı 20 TL yükleme yapmaları durumunda 30 gün boyunca geçerli olacak şekilde Facebook'a erişim sağlayacaktır. Facebook erişimi ile kast edilen: m.facebook.com adresidir.
Aboneler Facebook adresi üzerinden başka sayfalara yönlendirilecek olurlarsa, örneğin www. youtube.com veya www.hurriyet.com.tr, abonler data kullanımları için ücretlendirilirler.
Kampanya kapsamında tavsiye edilen VF 555 modelinin son kullanıcı fiyatı (tüm vergiler dahil) 229TL'dir. Kampanyasız satışlar için tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı ise 269TL'dir.
Kampanya 15.09.2011 tarihi itibari ile geçerli olacaktır.
Kampanya kapsamında belirlenen VF 555 model dışında farklı bir cihazla kampanyaya giriş yapılamaz.
Kampanya sadece bireysel faturasız aboneler için geçerlidir.
Kurumsal faturasız aboneler kampanyadan yararlanamaz.
Kampanya kapsamında verilen Facebook erişimimin hızı 1 mbps'dir.
Kampanya kapsamına faturasız ses tarife kullanıcıları dahil olabilecektir, kampanya kapsamında herhangi bir faturasız tarife kullanıcısı yer alabilir.
Kampanya kapsamında taahhütname alınmamaktadır.
Kampanya kapsamında yer alan aboneler seçmiş oldukları ses, sms ve data (kampanya kapsamında verilen Facebook erişimi hariç) ücretlendirilecektir.
15/09/2011 tarihinden önce Vodafone şebekesinde yer alan veya 15/09/2011 tarihinden sonra MNT ile numarasını Vodafone şebekesine taşıyan aboneler kampanyaya dahil olabilecektir.
Kampanyalı Facebook erişim hakkı sadece kampanyaya dahil olan abonelere açık olacaktır.
Abonenin Facebook erişim hakkı 20TL yükleme yaptıktan sonra bir ay (30 gün) boyunca bu opsiyonu kullanma hakkı olur.
Aboneler kampanyaya katıldığı tarihten itibaren 12 ay boyunca kampanyadan faydalanabilirler. Aboneler kampanya kapsamında en fazla 12 kere Facebook erişim hakkından yararlanabilir. Kampanya süresi dolduktan sünra aboneler herhangi bir data paketi seçerek Facebook'a erişim sağlayabilirler.
Kampanya süresinin dolması durumunda, abonenin Facebook erişim hakkı sona erer.
Abonelerin cihaz kampanyasından çıkması durumunda abonelere herhangi bir ceza yansımayacak olup, Facebook erişim hakkı iptal edilir.
Kampanya kapsamından çıkan bir abone, tekrar kampanyaya dahil olamaz.
Abonenin faturalı bir hatta geçmesi, numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçilmesi ve/veya abone isteği ile kampanyadan çıkma talebinde bulunması durumunda abone hem kampanyadan çıkartılır, hem de kampanya kapsamında verilen opsiyon kullanımı sona erer.
Kampanyadan yapılan çıkışlarda herhangi bir ceza uygulaması bulunmamaktadır.
Kampanya kapsamında bireysel müşteri numarasına bağlı en fazla 3 abonelik (GSM numaraları) aynı anda kampanyadan yararlanabilir.
Kampanya kapsamında yer alan Akbank Axess kredi kartı ile abonelere 12 ay taksit imkanı sunulmaktadır.
Kampanya kapsamında verilen VF 555 cihazlarında simkilit bulunmamaktadır.
Kampanyaya ait cihazlarda oluşabilecek arıza veya herhangi bir nedenle yapılacak olan geri iade işlemlerinden sorumluluk ithalatçı firma, satışın yapıldığı mağazaya aittir. Bu gibi durumlarda VF A.Ş. herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Sayfa oluşturma zamanı: 0.089 saniye