Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Etkinlikler

BAŞLIK: Pegasus Plus 1. Yaşını Birbirinden Renkli Sürprizlerle Kutluyor!

Pegasus Plus 1. Yaşını Birbirinden Renkli Sürprizlerle Kutluyor! 7 yıl 6 ay önce #1119

  • easymambo
  • easymambo's Avatar
  • ÇEVRİMDIŞI
  • Yönetici
  • Gönderiler: 487
  • Teşekkür Sayısı: 4
  • Başarı: 3
15 – 18 Kasım tarihleri arasında bilet alan Pegasus Plus üyeleri, Ocak – Mart 2013 ayları arasında uçarken yüzde 20 indirim ve 20 TL değerinde uçuş puanı kazanıyor

İstanbul, 16 Kasım 2012 – Uçuş programlarına yepyeni bir yaklaşım getiren Pegasus Plus, ilk yaşını tamamlarken üyelerine kazandırmaya devam ediyor.

Pegasus Plus’ın birinci yaşını üyeleri ile birlikte kutladığı kampanya kapsamında 15 – 18 Kasım tarihleri arasında bilet alan Pegasus Plus üyeleri, Ocak - Mart 2013 ayları arasında KKTC dışındaki tüm uçuşlarda yüzde 20 indirimli uçma hakkını kazanmakla kalmıyor, bu indirimden yararlanan herkes 20 TL değerinde uçuş puanın da sahibi oluyor.

15 Kasım – 18 Kasım arası geçerli olacak kampanya dahilindeki biletler, uçarken kazanmak isteyen tüm Pegasus Plus üyelerini bekliyor!

Nasıl Pegasus Plus Üyesi Olunur?
Pegasus internet sitesi www.flypgs.com adresinden, mobil internet sitesi mobile.flypgs.com adresinden, acente ve satış ofislerinden, 18 yaşını doldurmuş herkes Pegasus Plus üyesi olabilir. 2-18 yaş arasındaki Pegasus misafirleri ise 18 yaşından büyük bir ana üyenin hesabı üzerinden bağlı üyelik oluşturarak programa dahil olabilirler. Pegasus Plus üyeleri, üyeliğin akitif oluş tarihinden 1 ay öncesine kadar olan, gerçekleştirilmiş uçuşlarından PNR ve üyelik bilgileri ile geriye dönük puan kazanabilirler. Üyeler, üyeliklerinin aktif olduğu süre içerisinde gerçekleşmiş olması koşulu ile ise geriye dönük 6 aylık periyotta gerçekleştirdikleri uçuşların puanlarını işleyebilir. Geriye dönük puan işleme Pegasus çağrı merkezi (0 850 250 0 737) ve www.flypgs.com internet sitesinden üyelik girişi yaparak gerçekleştirebilirler.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Sayfa oluşturma zamanı: 0.089 saniye